Paul Walters z Master Pharm Budowlani pokazał, kto tu rządzi.
Dodane przez Rugbus dnia 08-05-2019

Zwycięski mecz rugbistów Master Pharm Budowlani z Budowlanymi Lublin (49:7) miał swój dodatkowy smaczek. Był to pojedynek dwóch zawodników walczących o miano najskuteczniejszego gracza ekstraligi. W tej rywalizacji górą był łodzian. Paul Walters zdobył 19 punktów (5pd, 3K), jego rywal Levani Barkava tylko dwa (1 pd).

Łącznik ataku Master Pharm Budowlani przewodzi liście najskuteczniejszych. Zdobył do tej pory 87 punktów, Levani Barkava ma na swym koncie 68 zgromadzonych punktów, a trzeci Wojciech Piotrowicz z Ogniwa Sopot 63 punktów. Szósty na liście jest zawodnik formacji młyna łodzian Bercho Botha, który zaliczył siedem przyłożeń piłki w polu punktowym rywali i ma na koncie 35 punktów.

W siódmej kolejce w sobotę o godz. 14 Master Pharm Budowlani zagrają w Warszawie ze Skrą, KS Budowlani w niedzielę o godz. 15 zmierzą się z kolei z Lechią w Gdańsku. W pozostałych meczach: Orkan Sochaczew Pogoń Siedlce, Budowlani Lublin Ogniwo Sopot, Juvenia Kraków Arka Gdynia.
Master Pharm Budowlani są bliscy zapewnienia sobie prawa gry w wielkim finale. KS Budowlani walczą o pierwsze ligowe zwycięstwo. (Express Ilustrowany)