Hitowe rugby w sobotę w Łodzi.
Dodane przez Rugbus dnia 12-10-2018


Master Pharm Budowlani SA Łódź - MKS Ogniwo Sopot
41:11 (24:8)Punkty dla Master Pharm Budowlanych zdobyli: Kujawa -10, Mchedlidze -10, Ignaczak -5, Kozakiewicz -5, Adamski -4 i Walters -7. Punkty dla Ogniwa: Czasowski -5, Piotrowicz -6

Kibice broniących mistrzowskiego tytułu łodzian mieli prawo obawiać się tego spotkania. W końcu podopieczni trenera Przemysława Szyburskiego doznali swojej pierwszej porażki w tym sezonie właśnie z Ogniwem (nad Bałtykiem). Okazało się jednak, że Budowlani udowodnili, że są prawdziwymi mężczyznami i nie zamierzają kończyć swojej dominacji w lidze. Wprawdzie to goście prowadzili 5:0 (3 min), ale później wyższość gospodarzy nie podlegała już dyskusji. Najefektowniejszą akcją punktową popisał się Adrian Ignaczak (po kilkunastometrowym rajdzie), uznany zresztą za najlepszego zawodnika meczu. Zwraca uwagę, że nasz zespół zdominował przeciwników szczególnie w formacji młyna. Budowlani zapewnili już sobie grę przynajmniej w półfinale. Za tydzień (sobota, 15) zmierzą się w niezwykle istotnym starciu z Pogonią w Siedlcach.(Express Ilustrowany)

Skład Master Pharm Budowlani Łódź: Kramarenko, Ignaczak, Mchddlidze, Karpiński I, Karpiński II, Noszczyk, Staphorst, Mirosz, Urbaniak, Adamski, Matyjak, Orłowski, Bosiacki, Kozakiewicz, Pogorzelski.

Pozostałe mecze:RC Lechia Gdańsk - MKS Pogoń Awenta Siedlce 24:30 (17:12), KS Budowlani Lublin - Whizz RC Orkan Sochaczew 17:20 (7:10)
Rozszerzona zawartość newsa