"My Słowianie" w wersji rugby. Jak na was działa jajo? (wideo)
Dodane przez Rugbus dnia 17-01-2014

Donatan opublikował kolejną przeróbkę jego przeboju z Cleo - "My Słowianie". Przypomnijmy, że "My Słowianie" to pierwszy wspólny singel hiphopowego producenta Donatana i wokalistki Cleo. Opublikowany na początku listopada 2013 r. teledysk z seksownymi Słowiankami zanotował już ponad 34 mln odtworzeń. Teraz Donatan udostępnił parodię "My rugbystki Lechii Gdańsk" w wykonaniu Dagny Westfeld z drużyny RC Ladies Lechia Gdańsk. "My, rugbystki, wiemy, jak jajo na nas działa" - tak rozpoczyna ....


Rozszerzona zawartość newsa


Teraz Donatan udostępnił parodię "My rugbystki Lechii Gdańsk" w wykonaniu Dagny Westfeld z drużyny RC Ladies Lechia Gdańsk.

"My, rugbystki, wiemy, jak jajo na nas działa" - tak rozpoczyna się przeróbka "My Słowianie".

"No talentu do śpiewania nie mam :) Ale i tak dobrze się przy tym bawimy :)" - nie ukrywa Dagna Westfeld w komentarzu do wpisu Donatana. Wcześniej Dagna nagrała "rugbową" wersję "Ona tańczy dla mnie" grupy Weekend.

"Utwór został oczywiście przerobiony na klimat rugbowy i jego cel był czysto rozrywkowy. Nikt nie spodziewał się jednak takiego hitu" - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

"Gratulujemy Dadze rosnącej popularności, jednocześnie mając nadzieję, że nie zrezygnuje ze ścieżki sportowej na rzecz piosenkarskiej sławy"
źródło:interia.pl