Kibice łódzkiej drużyny mog± liczyć na kadrowe niespodzianki
Dodane przez Rugbus dnia 10-09-2020

Przed nami czwarta kolejka ekstraligi rugby. Tym razem drużyna Master Pharm Rugby podejmie na stadionie Widzewa w Łodzi RzKS Juvenię Kraków (sobota, 17). Nic się nie zmieniło. To podopieczni trenera Przemysława Szyburskiego będ± w sobotnie popołudnie zdecydowanym faworytem. I nie zmieniaj± tego kłopoty kadrowe gospodarzy (m.in. absencje Michała Mirosza, Dawida Plichty oraz Norberta Bałacińskiego). Na dzi¶ potencjał Master Pharm jest po prostu większy.

Kibice tej tak popularnej w Łodzi dyscypliny mog± liczyć na kilka personalnych niespodzianek w składzie gospodarzy. W grę wchodz± również spektakularne powrotów. Tym bardziej warto więc pojawić się osobi¶cie na trybunach. Fani mog± wchodzić na obiekt przy al. Piłsudskiego wej¶ciem numer cztery. Bilety normalne kosztuj± 20 złotych, natomiast ulgowe (dla kobiet i uczniów) 10 zł. Dzieci do lat siedmiu maj± wstęp wolny.

We wcze¶niejszych starciach drużyna ze stolicy Małopolski zremisowała z Orkanem Sochaczew 27:27 (11:15), pokonała Edach Budowlanych Lublin 12:6 (0:3) i przegrała z RC Ark± Gdynia 17:23 (10:15).

W innych starciach czwartej kolejki zmierz± się: Sparta Jarocin z Orkanem, Budowlani Lublin z RC Lechi± Gdańsk, Arka z OKS Skr± Warszawa oraz MKS Ogniwo Sopot z Awenta Pogoni± Siedlce. (Ľródło:Express Ilustrowany)