Patryk Reksulak pomoże Master Pharm Rugby w meczu rundy
Dodane przez Rugbus dnia 21-08-2020

W sobotę o godz. 13 hit hitów ekstraligi rugby. Na stadionie przy al. Piłsudskiego spotkają się dwie najlepsze drużyny ostatnich sezonów. Master Pharm Rugby Łódź podejmą Ogniowo Sopot. Mecz będzie mogło obejrzeć na żywo 999 kibiców. Zachowujemy wszystkie normy epidemiologiczne mówi prezes Budowlanych SA Krzysztof Serafin. To dla nas prestiż, że gramy na pięknym, nowoczesnym stadionie. Taki mecz zasługuje na to. Zapewniam, że nie będziemy dokładali do tego sportowego wydarzenia. Bezpośrednią relację ze spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport Fight.
Na zmienionych zielonych koszulkach meczowych łodzian pojawi się nowy sponsor strategiczny Black Pearl SA właściciel waluty cyfrowej McAN coins.

Z łódzkiego klubu deszli: Daniel Gdula – przejście do Skry Warszawa, Bercho Botha – przejście do Skry Warszawa, Paul Walters – przejście do Ogniwa Sopot, Bartosz Kubalewski – powrót z wypożyczenia do Posnanii Poznań, Patryk Reksulak – wyjazd do Szwajcarii do klubu RC Yverdon, Robert Bosiacki – zakończenie kariery na poziomie ekstraligi

Nowi zawodnicy drużyny Master Pharm Rugby Łódź to: Tevita Soafa filar z Tonga, który przyleciał do Polski tuż przed pandemią, Oleksandr Shevchenko zawodnik z Ukrainy, transfer z Pogoni Siedlce, Nikoloz Gigauri reprezentant Gruzji w rugby 7, Michał Kępa wypożyczenie z Orkana Sochaczew, Paweł Kotasa powrót po kilku sezonach przerwy.

Specjalnie na mecz z Ogniwem ma przylecieć ze Szwajcarii i pomóc drużynie Patryk Reksulak, który teraz reprezentuje barwy szwajcarskiego klubu RC Yverdon. Wszechstronny zawodnik z pewnością bardzo przyda się drużynie. W drużynie rywali zobaczymy najlepszego polskiego rugbistę ostatnich lat, kapitana reprezentacji Polski Piotra Zeszutka.(źródło: Express Ilustrowany)