Z nowym sponsorem w hicie rundy. Master Pharm Rugby kontra Ogniwo Sopot
Dodane przez Rugbus dnia 19-08-2020

Walcząca o tytuł mistrza Polski drużyna Master Pharm Rugby Łódź ma nowego sponsora strategicznego. Na zmienionych koszulkach meczowych pojawi się nazwa Black Pearl SA właściciela waluty cyfrowej McAN coins. Nadal znajdują się tam logotypy głównych sponsorów zespołu: Master Pharm, Veolia, Wizja Med, Immergas, Primavera, Toyota Łódź. Nowymi sponsorami, którzy znajdą się na koszulkach będą: Promopak i Erbi group. Pojawi się też logo Ekstraligi Rugby.
Dyrektor sportowy Budowlanych SA Mirosław Żórawski: Właściciel firmy był już z nami. Powiedział, że wróci do nas z dużym logo i większym wsparciem. Mówiąc szczerze, wtedy nie wierzyłem, że tak się stanie, a teraz okazuje się, że on dotrzymał słowa.
Prezes Krzysztof Serafin: To jest krok milowy skoro takie firmy się do nas garną, To zarazem jest znak dla innych, że jesteśmy klubem, w który warto inwestować.
Przed łodzianami w sobotę o godz. 13 na stadionie przy al. Piłsudskiego hitowy mecz na szczycie z Ogniwem Sopot, Naszą siłę ognia zwiększy Patryk Reksulak, który specjalnie na ten mecz przyjedzie do nas ze Szwajcarii, gdzie teraz występuje, Liczą na jego dobrą współpracę z naszymi nowymi graczami formacji ataku Michałem Kępą i reprezentantem Gruzji Niką Giguari. Pod znakiem zapytania stoi występ narzekających na urazy Michała Kafarskiego i Krystiana Pogorzelskiego mówi trener Przemysław Szyburski,
Trener Krzysztof Szulc: Bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy grę Ogniwa. Znamy słabe strony tego zespołu. Wiemy, gdzie mamy uderzyć.
Kapitan Michał Mirosz: Musimy zachować zimną głowę, włożyć serce w grę. Każdy z nas zdaje sobie sprawę z kim i o co gramy w sobotę. (źródło: Express Ilustrowany)