Sensacyjny pojedynek najskuteczniejszych zawodników.
Dodane przez Rugbus dnia 07-11-2019

Master Pharm Budowlani w ostatniej dla siebie kolejce rundy jesiennej w sobotę o godz. 16 przy sztucznym ¶wietle na stadionie przy al. Piłsudskiego podejm± Juvenię Kraków. To będzie mecz na szczycie rozgrywek. Master Pharm Budowlani s± liderami zmagań ekstraligi rugby z dorobkiem 33 punktów. Rywale, którzy s± rewelacj± rozgrywek, zajmuj± trzecie miejsce, a do tej pory uzbierali 24 punkty. To będzie zarazem pojedynek dwóch najskuteczniejszych zawodników rozgrywek. Łodzianin Daniel Gdula zdobył do tej pory 116 punktów, a krakowianin Artur Bryl – 76.

Zachęcamy do wybrania się na mecz, bo to pożegnanie z rugbistami do wiosny. Bilety w cenie:normalne 20 zł, ulgowe 10 zł (kobiety i młodzież szkolna). Ci, którzy zdecyduj± się zostać w domu, będ± mogli obejrzeć relację w internecie. To pierwsza taka relacja w historii Budowlanych SA. Relację przeprowadzona będzie w w jako¶ci obrazu HD (1280 x 720 px) z odsłuchem i profesjonalnym komentarzem. Dzięki sponsorowi meczu Primavera transmisja będzie ogólnodostępna. Linkdo transmisji: https://youtu.be/Fz3ETwkPykkTransmisja dostępna będzie również na stronie www.tvlivenet.pl
W pozostałych meczach: Pogoń Siedlce – Orkan Sochaczew, Skkrawa Warszawa – Budowlani Lublin, Arka Gdynia – Lechia Gdańsk (15, transmisja Polsat Sport Fight). (Express Ilustrowany)