Mistrzowie Polski - Master Pharm Budowlani - potrzebowali oddechu
Dodane przez Rugbus dnia 23-04-2019

Już w najbliższy weekend powrót do rozgrywek. W niedzielę dojdzie do pojedynku na szczycie, w którym drugi w tabeli Orkan podejmie w Sochaczewie trzecią w rozgrywkach drużynę mistrzów Polski Master Pharm Budowlani. Można wręcz powiedzieć, że to będzie mecz o prawo gry w wielkim finale.

W święta drużyna miała wolne mówi trener łodzian Przemysław Szyburski. Zawodnicy mogli nabrać oddechu, Przyda się im, bo przed nami bardzo trudny pojedynek. Orkan jest wymagającym przeciwnikiem. Spodziewam się kolejnego zaciętego pojedynku. Nie wystąpią w nim kontuzjowani Łukasz Kujawa i Patryk Reksulak.
Na wymagającego rywala trafia zespół KS Budowlani, który zagra w Siedlcach z Pogonią.
W pozostałych meczach: Lechia Gdański Ogniwo Sopot, Budowlani Lublin Arka Gdynia, Skra Warszawa Juvenia Kraków. Na czele najskuteczniejszych graczy Wojciech Piotrowicz (Ogniwo) 57 punktów, przed Paulem Waltersem (Master Pharm Budowlani) 49 pkt.

Reprezentacja Polski U 16 pokonała w towarzyskim meczu Niemcy 29:17 (17:10). Barw Polski bronili zawodnicy KS Budowlani: Wiktor Ordziński, Alan Owczarek Igor Bykowski, Grzegorz Bieliński, Karol Łazowski, Artur Rembowski. jednym z trenerów jest Marek Maciejewski. (Express Ilustrowany)