Drużyna Venol Atomówki walczy o tytuł mistrza jesieni.
Dodane przez Rugbus dnia 26-10-2018W niedzielę w Sopocie zostanie rozegrany ostatni w tym roku turniej Mistrzostw Polski Kobiet U16 w Rugby7. Po zajęciu pierwszego miejsca w Sosnowcu Venol Atomówki prowadzą razem z Juvenia Kraków. Na trzecim miejscu drużyna Rugby Kobiet KS Budowlani. Kolejne trzy turnieje rozegrane zostaną w okresie kwiecień maj przyszłego roku. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Łodzi i firmy Venol Motor Oil jedziemy na turniej już w sobotę i nocujemy w Gdyni mówi trener Zbigniew Grądys. Do dyspozycji mam 16 zawodniczek a jedynie 12 może zagrać, więc jest rywalizacja o miejsce w składzie.


W zeszłym roku Atomówki zdobyły srebrny medal, przegrywając rywalizację z krakowiankami. Teraz czas na wieki rewanż. Zespół Rugby Kobiet K.S. Budowlani zajął piąte miejsce. W tym roku koże stanąć na podium.

W sobotę drużyna seniorów KS Budowlani będzie uczestniczyć w Belchatowie w III turnieju Pucharu Polski Rugby 7. Łodzianie w grupie zmierzą się z Rugby Wrocław, RT Olsztyn i AZS UR Rzeszów.

W sobotę w Łodzi w samo południe przy ul. Górniczej w eliminacjach mistrzostw Polski juniorów KS Budowlani podejmą Juvenię Kraków. (Express Ilustrowany)