Czy Merab Gabunia zostanie łódzkim... radnym?
Dodane przez Rugbus dnia 04-10-2018


Potężny i charakterystyczny Merab Gabunia to legenda polskiego i łódzkiego rugby. Najpierw był reprezentantem Gruzji do lat 21. Potem zjawił się w Polsce i z lódzkimi Budowlanymi dwa razy zdobył tytuł mistrza Polski. 10 razy wystąpił w reprezentacji (ma nasze obywatelstwo od pięciu lat), zdobył w niej 20 punktów. Merab dziś jest trenerem grającej w ekstralidze drużyny KS Budowlani. Chce jednak zrobić coś więcej dla Łodzi. Dlatego kandyduje do rady miejskiej. Gdyby się w niej znalazł, to nie będzie mowy o nudnych sesjach rady, czy odfajkowywanych posiedzeniach komisji sportu. Będzie walczył, jak na boisku!

Rugbiści KS Budowlani zdominowali zawody w Kaliszu. Młodzicy KSB zwyciężyli w turnieju zdobywając komplet zwycięstw. Na pierwszym miejscu uplasowali się też Żacy, a na trzecim Miniżacy. Budowlani poszli za ciosem. W rozegranym tydzień wcześniej turnieju w Jarocinie na Młodzików i Żaków też nie było mocnych. Miniżacy uplasowali się na drugiej pozycji.

W sobotę wraca ekstraligi. Obie nasze drużyny grają na wyjeździe.O godz. 14 Master Pharm Budowlani zagrają w Lublinie z Budowlanymi.Godzinę później KS Budowlani zmierzą się w Krakowie z Juvenią. (Express Ilustrowany)