Master Pharm Budowlani bogatsi o 150 tysięcy złotych!
Dodane przez Rugbus dnia 22-11-2017

Mistrzowie Polski z Master Pharm Budowlani SA Łódź zostali docenieni przez władze Łodzi. Podczas uroczystej konferencji, prezydent Hanna Zdanowska wręczyła drużynie czek na 150 tysięcy złotych.

Dokładnie 11. listopada, podczas spotkania na Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego 138, łodzianie pokonali Ogniwo Sopot, broniąc tym samym tytuł mistrzowski. Już przed finałem wiceprezydent Tomasz Trela zadeklarował, że zwycięstwo w finale łódzkiej drużyny zostanie docenione wsparciem finansowym. Tak też się stało.

- Gratuluję Wam przede wszystkim Waszej sportowej postawy, determinacji i oczywiście wyniku. W sporcie zawsze walczy się o zwycięstwo. Wiem, jak gorzka jest gorycz porażki – powiedziała Hanna Zdanowska, wręczając czek obecnym zawodnikom, trenerom oraz włodarzom klubu.

- Dziękuję Pani Prezydent oraz wszystkim osobom z Urzędu Miasta za wsparcie finansowe. Bardzo się cieszę, że mamy takich gospodarzy w Łodzi, którzy wspomagają nas i nasz ukochany sport. Liczymy oczywiście na więcej – skomentował Przemysław Szyburski, szkoleniowiec mistrzów Polski. (tulodz.com)