Spadli z ekstraligi i co dalej?
Dodane przez Rugbus dnia 13-11-2017

W meczu o utrzymanie w ekstralidze rugby Juvenia Kraków pokonała Blachy Pruszyński Budowlani ŁódĽ 24:18 (19:10). Punkty Budowlani: Bartosz Zabokrzycki 5 (P), Dawid Kinast 5 (P), Wojciech Kapustka 5 (P), Tomasz Gasik 3 (K). To był pojedynek dwóch równorzędnych drużyn mówi trener Przemysław Pietrzak. Szkoda, że przez zagrania piłki do przodu nie wykorzystali¶my kilku bardzo dobrych sytuacji. Na dodatek nie zdobywali¶my punktów po kopach na bramkę rywali. Trochę przegrali¶my ten bardzo ważny pojedynek na własne życzenie. Drużyna jest zbudowana, a teraz niech kto¶ się postanowi co dalej.

Blachy Pruszyński Budowlani: Zakobrzycki, Kinast, Kacprowicz, Poniatowski, Górski, Stolarz, Królikowski, Ławski, Kapustka, Brzozowski, Szczepaniak, Hlynka Gasik, Sawicki, Losaberidze oraz Wasiński, Kiedos, B. Szczukocki, Gruszczyński, M. Szczukocki ,Tarnawski, Janowski, Pustkowski.

Miejsce łodzian w ekstralidze rugby zajmie Orkan Sochaczew. W meczu o trzecie miejsce: Pogoń Awenta Siedlce Lechia Gdańsk 18:3 (6:0). O pi±te miejsce: Arka Gdynia Budowlani Lublin 2:1 karnych, 22:22 po dogrywce, 22:22 (5:10) (Express Ilustrowany)