Dodane przez Rugbus dnia 07-07-2017
MPK - dzień 3 KS Budowlani Łódź-Juvenia Kraków

KS Budowlani Łódź - Juvenia Kraków 12:12 (0:5)

Punkty Budowlani: Kwiatkowski Kacper -5, Owczarek Alan -5, Piórkowski Filip -2. Punkty Juvenia: Blaski Filip -5, Morus Marcin -5, Bryl Artur -2.

Super widowisko. W trzecim dniu MPK KS Budowlani Łódź zremisowali z Juvenią Kraków 12:12 (0:5). Mecz walki do ostatniej minuty zaowocował tak wspaniałym wynikiem. Pierwsza połowa przespana przez miejscowych, a w drugiej... przy głośnym dopingu kibiców zaowocował dobrą grą łódzkiej drużyny, która do ostatniej minuty "gryzła trawę" i walczyła o zwycięstwo a tym samym grą o pierwsze miejsce w wielkim finale. Niestety nie udało się i jutro gramy o trzecie miejsce w turnieju z imiennikami z Lublina. Brawo panowie jesteśmy z was dumni, oby tak dalej. Niestety w walce o miejsce na podium lepsi okazali się zawodnicy z Lublina wygrywając z Łodzią 36:0.W pozostałych meczach: Budowlani Lublin - BBRC Łódź 67:6 (24:0), Arka Gdynia - Orkan Sochaczew 7:26 , Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0:26 (0:12)(0:19)(Rs.)