Wracają do Łodzi z bonusem.
Dodane przez Rugbus dnia 11-10-2015
Orkan Sochaczew - Budowlani SA Łódź 9:24 (6:7)

Łódzka drużyna wraca do domu z wygraną za pięć punktów, ale w pierwszej połowie niespodziewanie gra była wyrównana. - Nastawialiśmy się na trudną przeprawę z Orkanem, ale do przerwy największe problemy stworzyła nam pogoda - tłumaczy szkoleniowiec łodzian. Silny wiatr sprawiał, że Budowlani mieli kłopoty z przeniesieniem akcji na połowę rywala. Po przerwie Szyburski miał już powody do zadowolenia. - Uważam, że wygrana z Orkanem to zasługa naszej dobrej gry, a nie słabszego dnia rywala - podkreśla trener. Po wyrównanym pojedynku ostatecznie to goście schodzili zwycięsko z boiska w Sochaczewie. Następny mecz łodzianie rozegrają 24 października o godz. 14. Na stadion przyjedzie Skra Warszawa. Będzie to pierwsza kolejka rundy rewanżowej Punkty dla Budowlanych zdobyli: Kamarenko Vitalii -10, Orłowski Maciej -7, Kujawa Łukasz -5, Kozakiewicz Tomasz -2. Orkan Punkty: Gasik Tomasz -6, Kępa Michał -3. W pozostałych meczach: Skra Warszawa - Arka Gdynia 12:75 (0:61) , Ogniwo Sopot - Posnania Poznań 35:18 (21:6) Pogoń Siedlce - Lechia Gdańsk 22:25 (7:12) (sport.pl)