Opornica dla Budowlanych SA.
Dodane przez Rugbus dnia 14-04-2015

Veolia (od 2015 roku...wcześniej Dalkia) jest z rugbystami Budowlanych już 10 rok. Należy do głównych sponsorów drużyny, widocznych na strojach meczowych oraz wszystkich nośnikach reklamowych zespołu. Poza wsparciem finansowym dla zespołu ufundowali w ostatnim czasie m.in. elektroniczny zegar meczowy z wyświetlaczem. W dniu dzisiejszym nastąpiło przekazanie specjalistycznego urządzenia dla formacji młyna, popularnie zwanego opornicą, ufundowanego przez firmę Veolia. Od przeprowadzki Budowlani SA na SMS, zawodnicy ekstraligi odczuwali wyraźnie ...


Rozszerzona zawartość newsa

W dniu dzisiejszym nastąpiło przekazanie specjalistycznego urządzenia dla formacji młyna, popularnie zwanego opornicą, ufundowanego przez firmę Veolia. Od przeprowadzki Budowlani SA na SMS, zawodnicy ekstraligi odczuwali wyraźnie brak specjalistycznego treningu młyna na opornicy.

Uczestniczący w przekazaniu z ramienia Dalkii dyrektor Robert Warchoł wykazał się dużą znajomością tematu. Przedstawił stanowisko sponsora, któremu zależy na zdobyciu medalu Mistrzostw Polski, stąd zrozumienie szkoleniowej potrzeby zespołu i szybkie działanie ze strony Zarządu Veolii. Zakupione przez Veolię urządzenie ma służyć bezpiecznemu treningowi formacji młyna oraz lepszemu przygotowaniu się do konfrontacji z czołowymi zespołami w Polsce.

Opornica została sprowadzona do Łodzi w klasycznej wersji przesuwanej platformy z amortyzacją uderzenia przy wiązaniu oraz pchania za pośrednictwem ekspanderów gumowych. Opornica oczywiście została sprowadzona w firmowym kolorze czerwonym i obrandowana logotypami Veolii.
Autor:Mirosław Żórawski