Wysoka wygrana gospodarzy.
Dodane przez Rugbus dnia 12-10-2014
Budowlani SA Łódź - Juvenia Kraków 71:12 (50:5)

W ostatnim meczu rundy zasadniczej rozgrywek ekstraligi rugby drużyna Master Pharm Budowlani odniosła pewne zwycięstwo przed własną publicznością. Podopieczni trenera Przemysława Szyburskiego aż 71:12 rozbili Juvenię Kraków.Zwycięstwo łodzian nie było zagrożone nawet przez chwilę. W pierwszej połowie łodzianie zdobyli aż osiem przyłożeń, a większość z nich po bardzo ładnych akcjach całego zespołu i do przerwy prowadzili 50:5. W drugiej połowie na boisku pojawili się rezerwowi, którymi byli młodzi zawodnicy z mistrzowskiej drużyny juniorów. Po tej wygranej ponownie powróciliśmy na fotel lidera. Za dwa tygodnie gramy u siebie z Ogniwem Sopot. (Rs.)

Punkty dla Budowlanych zdobyli: Maciej Orłowski -14, Tomasz Kozakiewicz -12, Piotr Karpiński II -10, Emil Kowalewski -10. Łukasz Żórawski -5, Toma Mchedlidze -5, Michał Mirosz -5, Mateusz Matyjak -5, Cyprian Majcher -5. Punkty dla Juvenii: Piotr Zemła -5, Szymon Szczepański -5, Bartłomiej Sierant -2.

Budowlani zagrali w składzie: Grabski, Szulc (41, Pędziwiatr), Mchedlidze (50, Kościelski), Kowalewski, Karpiński II (41, Urbaniak), Majcher, Jjustyński, Mirosz (62, Rowiński), Wilczyński, Żórawski (41, M. Krześniak), Grabowski, Dułka (58, Plich), Orłowski (69, Wilkowski), Matyjak, Kozakiewicz.
Pozostałe wyniki: Ogniwo Sopot - Arka Gdynia 25:23 (10:20), Posnania Poznań - Lechia Gdańsk 12:48 (7:12), Orkan Sochaczew - Pogoń Siedlce 23:14 (6:11).