Wygrywamy z bonusem po wyrównanym meczu.
Dodane przez Rugbus dnia 31-08-2014

Orkan Sochaczew - Budowlani SA Łódź 22:37 (17:12) -

Punkty dla Budowlanych zdobyli: Łukasz Kujawa -10, Maciej Orłowski -10, Toma Mchedlidze -5, Mindia Abashidze -5, Paweł Grabski -5, Tomasz Kozakiewicz -2.

Budowlani SA Łódź wygrali po ciężkim meczu wyjazdowym z Orkanem Sochaczew. Jak było do przewidzenia gospodarze chcieli za wszelką cenę wygrać przed własną publicznością. Po dobrej grze w obronie i błędach gości prowadzili do przerwy 17: 12. Druga połowa lepsza, wyrównana z nieznaczną przewagą łodzian i jak powiedział trener Szyburski "wreszcie zagraliśmy jak kolektyw, dzięki czemu szybko odrobiliśmy stratę i już w połowie tej części meczu prowadziliśmy". Ostateczne wygrywamy z Orkanem 37:22, wracamy do Łodzi z dorobkiem pięciu punktów i przesuwamy się w tabeli na drugie miejsce z kompletem punktów za Arką Gdynia. W przyszłym tygodniu jest przerwa spowodowana meczem reprezentacji a spotykamy się 14 września na stadionie SMS-u gdzie zagramy z Posnanią Poznań. (Rs.)

Master Pharm Budowlani skład: Paweł Grabski, Łukasz Kujawa, Toma Mchedlidze, Emil Kowalewski, Piotr Karpiński II, Krzysztof Justyński, Cyprian Majcher, Michał Mirosz (41, Maciej Rowiński), Mindia Abashidze, Patryk Reksulak, Marek Grabowski (41, Maciej Orłowski), Grzegorz Dułka, Piotr Gomulak, Mateusz Matyjak (60, Marcin Krześniak), Tomasz Kozakiewicz.
Wyniki pozostałych meczy: Posnania Poznań - Arka Gdynia 5:57 (5:24), Juvenia Kraków - Ogniwo Sopot 3-36 (0:29), Lechia Gdańsk - Awenta Pogoń Siedlce 20:10 (6:10)