Budowlani SA bez medalu.
Dodane przez Rugbus dnia 05-07-2014
Arka Gdynia - Budowlani SA Łódź 37:19 (22:7)

Niestety przegraliśmy mecz z Arką Gdynia . Dopiero w drugiej połowie nasza ekipa nawiązała równorzędną walkę zmniejszając wynik spotkania.Od ponad dziesięciu lat, gdy do polskiej ligi wprowadzono fazę play-off, rugbiści z Łodzi kończyli sezon z medalem. Niestety, piękna seria Budowlanych właśnie dobiegła końca, a zakończyły ją zespoły z Trójmiasta. Najpierw w półfinale drużynę Jarosława Batora dwukrotnie pokonała Lechia Gdańsk, by w finale pocieszenia została ograna równie wysoko przez Arkę Gdynia. Spotkanie o trzecie miejsce było wyrównane tylko przez pierwsze 20 minut, po których gospodarze prowadzili tylko 3:0. W ciągu 20 kolejnych minut zdobyli jednak aż trzy przyłożenia, na które łodzianie zdołali odpowiedzieć tylko jednym. Arkowcy nie zostawili więc łodzianom żadnych złudzeń i po końcowym gwizdku mogli cieszyć się z brązowych medali.
Punkty Budowlani SA: Sebastian Łuczak -7. Piotr Gomulak -5, Toma Michelidze -5, Tomasz Kozakiewicz -2
Punkty Arka: Zaradzki -12.Bysewski -10. Korbolewski -10. Bartoszek 5.
Budowlani Łódź zagrają w składzie: Mchelidze Toma, Grabski Paweł, Gabunia Merab, Karpiński Piotr II, Karpiński Piotr I, Kowalewski Emil, Kujawa Łukasz, Seru Filimoni, Żórawski Łukasz, Gomulak Piotr, Kaniowski Dariusz, Łuczak Sebastian, Kozakiewicz Tomasz, Grabowski Marek, Krześniak Marcin -- Rezerwowi: Sabanty Rafał, Pędziwiatr Paweł, Justyński Krzysztof, Orłowski Maciej, Abashidze Mindia, Dułka Grzegorz Krześniak Wojciech,