Rugbyriada 2014
Dodane przez Rugbus dnia 15-05-2014

Przygotujmy się solidnie do VI edycji RUGBYRIADY. Wymaga tego czas i miejsce akcji. Wymaga tego główny bohater wydarzenia Bartek Świerczyński. Nie przypadkowo wybraliśmy w tym roku termin – 1 czerwca. W końcu celem akcji jest pomoc dzieciom, a konkretnie zebranie funduszy na turnusy rehabilitacyjne dla Bartka. 1 czerwca będzie tez okazja do tego aby pokazać naszym pociechom, że my dorośli również potrafimy się bawić i robilibyśmy to częściej, gdyby tylko było gdzie. I tutaj właśnie po określeniu czasu - dodajemy miejsce. Obiekt sportowy ...


Rozszerzona zawartość newsa

Przygotujmy się solidnie do VI edycji RUGBYRIADY. Wymaga tego czas i miejsce akcji. Wymaga tego główny bohater wydarzenia Bartek Świerczyński. Nie przypadkowo wybraliśmy w tym roku termin – 1 czerwca. W końcu celem akcji jest pomoc dzieciom, a konkretnie zebranie funduszy na turnusy rehabilitacyjne dla Bartka. 1 czerwca będzie tez okazja do tego aby pokazać naszym pociechom, że my dorośli również potrafimy się bawić i robilibyśmy to częściej, gdyby tylko było gdzie.

I tutaj właśnie po określeniu czasu - dodajemy miejsce. Obiekt sportowy KS Budowlani Łódź ulica Górnicza 5. To tereny i boiska znane dzieciom nie tylko ze Starych Bałut i Łodzi. To miejsce znane w całej Polsce, miejsce w którym od lat króluje RUGBY. Na tak ważny dzień dla naszych milusińskich postaramy się przygotować obiekt nie tylko do gry w rugby. Pokażemy wam dzieciaki jak to za naszych szczenięcych lat grało się w gumę, skakankę, klasy, kiplo, klipę i murek i jak z wyścigów kapsli powstały wyścigi Formuły 1. Przygotujemy dla wszystkich – w końcu wszyscy jesteśmy dziećmi – kilka niesamowitych niespodzianek. A zrobi to ekipa (niestety ktoś musi być dorosły) Rotaractu i Klubu Sportowego Budowlani Łódź. Zapowiada się, że uczestnicy RUGBYRIADY będą w tym roku zaskoczeni, ale w efekcie bardzo zadowoleni.
Oczywiście w samo południe 1 czerwca spotykamy się głównie po to aby pokazać na ile wzrosły nasze umiejętności gry w rugby i czy większości z nas nie będzie potrzebna dawka dobrego humoru, aby odważyć się wyjść na boisko. Tu należałoby wykazać się kreatywnością i wystąpić w strojach, które powalą przeciwnika nie tyle grozą sytuacji ile śmiechem. Oczekujemy w tym roku wyjątkowych nazw drużyn, drużyn które przypomnijmy powinny wystąpić w składach zróżnicowanych płcią, wiekiem i doborem zawodowych rugbystów. Tak więc drużyna musi mieć na liście startowej (koszt 250 złotych) dwoje dzieci, dwie panie, dwóch panów i kogoś dwóch :) kto szczyci się mianem rugbysty. Zawodnicy rezerwowi mile widziani zwłaszcza podczas wykupywania losów loterii i innych darczyńczych działań. Koszt udziału pojedynczych osób, które w swej wyobraźni stanowią drużynę wynosi 40 złotych. Każdy uczestnik, który zostanie zarejestrowany przez organizatorów otrzyma „bony żywnościowe” na pakiet pieczystego z popitką.Ale mile widziane będą również stoiska bankietowe poszczególnych rodzin i przyjaciół. Miejsca na obiekcie nie powinno zabraknąć dla żadnych namiotów, koców, materacy dmuchanych i innych form leżenia na trawie.

No cóż. Póki co formujcie składy! Oczekujemy na WAS i już teraz życzymy miłej zabawy. Więcej informacji zapewne się ukaże, ale myślimy że nie ma co zajmować pamięci komputerów. Przecież większość z Was wie czym jest RUGBYRIADA, a ciekawscy i niedoinformowani niech przyjdą i zobaczą.
W imieniu całego ośmioosobowego składu organizatorów Zbyszek Jurzysta.