Polecieli!!!
Dodane przez Rugbus dnia 10-03-2014

Zgodnie z zapowiedziami działaczy, zespół Master Pharm Budowlani SA Łódź wyleciał w sobotę na zgrupowanie do Gruzji. Ekipa składająca się z 32- zawodników będzie przygotowywała się do zbliżających rozgrywek Ekstraligi (początek 29.03.wyjazdowy mecz z Posnanią Poznań). W kadrze znaleźli się zawodnicy dotychczas trenujący pod okiem trenera Jarosława Batora oraz nowe nabytki takie jak: Gruzin Toma Mchedlidze oraz Marcin i Wojciech Krześniakowie, Rafał Sabanta Emil Kowalewski, Marek Grabowski.Jak widać na zdjęciu, humory zawodnikom dopisują. Drużyna będzie ćwiczyć trzy razy dziennie, a ... (Rs)


Rozszerzona zawartość newsaBudowlani po kilkunastu latach przerwy wylecieli w sobotę na zagraniczne zgrupowanie. - Będziemy tam każdego dnia trenować z miejscową drużyną, z którą będziemy ćwiczyć również różne elementy gry. Z pewnością będzie to bardzo ciekawe doświadczenie, a zajęcia z Gruzińskimi rugbistami na pewno dadzą nam bardzo wiele - przekonuje Mirosław Żórawski, dyrektor sportowy Budowlanych.

W samolocie do Gruzji znalazło się 27 rugbistów oraz pięć osób ze sztabu szkoleniowego. Drużyna będzie ćwiczyć trzy razy dziennie, a wszystko po, by jak najlepiej przygotować się do walki o medale. - Nie możne też zapominać o aspekcie integracyjnym, który również jest bardzo ważny. Zawodnicy od dłuższego czasu nie wyjechali ze sobą na zgrupowanie nawet w Polsce, więc ten tydzień w Gruzji z pewnością pomoże stworzyć jeszcze lepszy kolektyw - dodaje Żórawski.

Jak już pisaliśmy, na zgrupowanie polecą wszyscy nowi zawodnicy łódzkiego zespołu: Gruzin Toma Mchedlidze, bracia Marcin i Wojciech Krześniakowie, Emil Kowalewski, Marek Grabowski oraz powracający po dłuższej przerwie Piotr Karpiński, Paweł Grabski i Dariusz Kaniowski