Wyjazd do Tunezji, sparing z Niemcami.
Dodane przez Rugbus dnia 09-01-2014

Rugbiści Master Pharm Budowlani nie próżnują. Właśnie rozpoczęli kolejny etap przygotowań do rundy rewanżowej, która rozpocznie się pod koniec marca. Czeka ich sporo atrakcji. Pod okiem trenerów od przygotowania ogólnego, Piotra Grabi, współpracującego z Jerzym Janowiczem i Macieja Jędrzejewskiego, gros uwagi poświęciliśmy przygotowaniu motorycznemu – mówi szkoleniowiec zespołu Jarosław Bator. – Zajęcia przypadły chłopakom do gustu. Teraz czekają ...


Rozszerzona zawartość newsa

Pod okiem trenerów od przygotowania ogólnego, Piotra Grabi, współpracującego z Jerzym Janowiczem i Macieja Jędrzejewskiego, gros uwagi poświęciliśmy przygotowaniu motorycznemu – mówi szkoleniowiec zespołu Jarosław Bator. – Zajęcia przypadły chłopakom do gustu. Teraz czekają nas treningi specjalistyczne, trzy razy w tygodniu zamierzamy ćwiczyć na boisku, a oprócz tego hala i siłownia.

Ilu zawodników jest na zajęciach?

– Na każdych jest przynajmniej dwudziestu rugbistów, w tym wszyscy najlepsi.

Który z graczy leczy jeszcze urazy?

– Wrócili do zajęć Łukasz Kujawa, Maciej Wilczyński, Krzysztof Justyński. Czekamy na powrót Bartka Kościelskiego. Po dwóch latach przerwy wznowił treningi Piotr Karpiński.

Czy pojedziecie na zgrupowanie do Spały?

– Tym razem wybieramy się na tydzień do Tunezji ewentualnie do Turcji. Tam czeka nas decydujący etap przygotowań do rozgrywek.

Czy planujecie mecze sparingowe?

– Wybieramy się na mecz kontrolny do Berlina. Do Łodzi przyjedzie zaprzyjaźniona drużyna z Rudy Śląskiej. Popracujemy razem przez trzy dni i też zagramy z nią spotkania sparingowe.
źródło:Express Ilustrowany