Bator zakończy karierę w Lublinie?
Dodane przez Rugbus dnia 19-10-2013

Przed rugbistami ekstraligi siódma kolejka mistrzowska. Tym razem drużynę Master Pharm Budowlani czeka wyjazd do Lublina, gdzie dziś zmierzy się ze swoimi imiennikami. Gospodarze sobotniego meczu zamykają ligową tabelę, ale to wcale w tym przypadku nie ułatwia wskazania faworyta ligowego pojedynku. Zespół z Lublina wygrał jesienią tylko raz, ale łodzianie nie mają znacznie lepszych osiągnięć w tych rozgrywkach. Ekipa Master Pharm dwukrotnie triumfowała, toteż ...


Rozszerzona zawartość newsaTym razem drużynę Master Pharm Budowlani czeka wyjazd do Lublina, gdzie dziś zmierzy się ze swoimi imiennikami. Gospodarze sobotniego meczu zamykają ligową tabelę, ale to wcale w tym przypadku nie ułatwia wskazania faworyta ligowego pojedynku. Zespół z Lublina wygrał jesienią tylko raz, ale łodzianie nie mają znacznie lepszych osiągnięć w tych rozgrywkach. Ekipa Master Pharm dwukrotnie triumfowała, toteż lokuje się w tabeli tylko nieznacznie wyżej od najbliższego rywala.

Zdajemy sobie sprawę, że to niezwykle ważny dla nas mecz – mówi trener łodzian Jarosław Bator. – Jeśli myślimy o miejscu w pierwszej czwórce na zakończenie rundy zasadniczej, to musimy wygrywać takie mecze jak dzisiejszy pojedynek w Lublinie. Nie zagramy w najsilniejszym składzie, bo nie wszyscy zawodnicy zdążyli się wykurować. Na pewno nie zagrają Szczepan Stępień i Bartek Szczukocki.

Z kolei na ławce rezerwowych zasiądzie nasz etatowy ostatnio kapitan Tomasz Kozakiewicz. Nie wykluczam, że jeśli będzie korzystny rezultat, to także i ja na minutkę wybiegnę na boisko. To będzie symboliczna sprawa, bo w ten sposób chcę zakończyć zawodniczą karierę w Budowlanych. Wczoraj nawet z tej okazji byłem w związku i wyrobiłem sobie licencję zawodniczą. Chcę zakończyć ten etap w mojej sportowej karierze i skoncentrować się wyłącznie na pracy trenerskiej.
źródło:Express Ilustrowany