Konferencja Rugby tag Łódź 07/09/2013
Dodane przez Rugbus dnia 02-09-2013

W dniu 7 września 2013 roku w Łodzi odbędzie się konferencja szkoleniowa organizowana przez Polski Związek Rugby, przy współpracy Klubu Sportowego Budowlani Łódź. Konferencja będzie poświęcona RUGBY TAG i skierowana jest głównie do nauczycieli wychowania fizycznego. Zajęcia teoretyczne odbędą się w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Łodzi przy Ul. Franciszkańskiej 137, a praktyczne na boisku Orlik (przy szkole). Konferencja ...


Rozszerzona zawartość newsa
W dniu 7 września 2013 roku w Łodzi odbędzie się konferencja szkoleniowa organizowana przez Polski Związek Rugby, przy współpracy Klubu Sportowego Budowlani Łódź. Konferencja będzie poświęcona RUGBY TAG i skierowana jest głównie do nauczycieli wychowania fizycznego.

Zajęcia teoretyczne odbędą się w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Łodzi przy Ul. Franciszkańskiej 137, a praktyczne na boisku Orlik (przy szkole). Konferencja rozpocznie się o godz. 9.00 i zakończy o 12.45. Konferencję poprowadzi oficer rozwoju polskiego rugby Pan Krzysztof Krzewicki.

Agenda :
1.System wdrażania rugby tag do szkół podstawowych w regionach
2.Podstawowe elementy nauczania w pierwszym zetknięciu się z rugby tag
3.Podobieństwa i różnice w rugby tag i rugby dorosłych.
4.Największe błędy popełniane przez dzieci i animatorów.
5.Analiza przepisów rugby tag.
6.Zajęcia praktyczne na boisku.
7.Dyskusja

Organizatorzy przewidzieli dla uczestników prezent w postaci biletów na mecz reprezentacji Polski ze Szwecją, który odbędzie się 07/09/2013 na stadionie Polonii Warszawa o godz. 15.00. Wszystkich uczestników konferencji zainteresowanych obejrzeniem meczu prosimy o potwierdzenie do dnia 05/09/2013 u organizatorów: budolodz@infocentrum.com , zbyszek.jurzysta@gmail.com lub telefonicznie pod nr 426563225 (KS Budowlani Łódź).
Uczestnictwo w konferencji dla osób z regionu woj. łódzkiego jest nieodpłatne, dla innych koszt konferencji to 100 zł.