Łódź czeka na finalistów - (17/18.08.2013)
Dodane przez Rugbus dnia 13-08-2013

Zgodnie z wcześniejszą informacją w najbliższy weekend Łódź będzie gościć drużyny walczące o tytuł mistrzowski w olimpijskiej odmianie gry. Przy wydatnym wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, na obiekcie SMS przy ul. Milionowej kibice rugby będą mogli obejrzeć w akcji najlepszych w Polsce zawodników grających w rugby 7-osobowe. Uzgodniony z sędzią głównym zawodów (Wiesław Piotrowicz) harmonogram gier wygląda następująco: ...


Rozszerzona zawartość newsa

Grupa A: 1.RC Czarni Pruszcz Gdański, 2.RC Orkan Sochaczew, 3.Awenta MKS Pogoń Siedlce 4.AZS AWFiS Gdańsk 5.RK Unisław;
Grupa B: 1.Master Pharm Budowlani SA Łódź, 2.RC Lechia Gdańsk, 3.KS Posnania Poznań, 4.KS Budowlani Lublin, 5.RzKS Juvenia Kraków.

Sobota, 17.08.2013
godz. 13.00 – odprawa techniczna (lista [kliknij], licencje, badania) – kierownicy drużyn

Eliminacje (rozgrywane na 2 boiskach):

godz. 14.00
1. A Czarni Pruszcz Gdański – Orkan Sochaczew
2. B Budowlani SA Łódź – Lechia Gdańsk
godz. 14.30
3. A Pogoń Siedlce – AZS AWFiS Gdańsk
4. B Posnania Poznań – Budowlani Lublin
godz. 15.00
5. A RK Unisław – Czarni Pruszcz Gdański
6. B Juvenia Kraków – Budowlani SA Łódź
godz. 15.30
7. A Orkan Sochaczew – Pogoń Siedlce
8. B Lechia Gdańsk – Posnania Poznań
godz. 16.00
9. A RK Unisław – AZS AWFiS Gdańsk
10. B Juvenia Kraków – Budowlani Lublin
godz. 16.30
11. A Czarni Pruszcz Gdański – Pogoń Siedlce
12. B Budowlani SA Łódź – Posnania Poznań
godz. 17.00
13. A Orkan Sochaczew – RK Unisław
14. B Lechia Gdańsk – Juvenia Kraków
godz.17.30
15. A AZS AWFiS Gdańsk – Czarni Pruszcz Gdański
16. B Budowlani Lublin – Budowlani SA Łódź
Niedziela 18.08.2013 (zawody na jednym boisku)
godz. 10.30
17. A RK Unisław – Pogoń Siedlce
godz. 10.50
18. B Juvenia Kraków – Posnania Poznań
godz.11.10
19. A Orkan Sochaczew – AZS AWFiS Gdańsk
godz. 11.30
20. B Lechia Gdańsk – Budowlani Lublin

Półfinały:
godz. 12.10
21. A3 – B4
godz. 12.30
22. A4 – B3
godz. 12.50
23. A1 – B2
godz. 13.10
24. A2 – B1

Finały:
25. godz. 13.40 mecz o miejsca 9-10: A5 – B5
26. godz. 14.00 mecz o miejsca 7-8: przegrany meczu nr 21 – przegrany meczu nr 22
27. godz. 14.20 mecz o miejsca 5-6: zwycięzca mecz nr 21 – zwycięzca meczu 22
28. godz. 14.40 mecz o miejsca 3-4: przegrany meczu nr 23 – przegrany meczu nr 24
29. godz. 15.00 mecz o miejsca 1-2 (2 x 10 minut): zwycięzca mecz nr 23 – zwycięzca meczu 24
godz. 15.30 Zakończenie turnieju – boisko główne.
źródło:PZR