W ekstralidze rugby nikt nic nie wie.
Dodane przez Rugbus dnia 20-05-2013

Rozgrywki ekstraligi rugby w Polsce są ewenementem na skalę światową. Skończyła się runda zasadnicza i praktycznie nikt nic nie wie. Jest tabela, a jakby jej nie było. Dziś ostateczne decyzje co do jej kształtu ma podjąć... Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Rugby, jednym zabierając punkty, innym je dodając. Strata dziesięciu punktów i 40 tys. zł kary grozi Master Pharm Budowlani za brak grup młodzieżowych, co jest wyjątkowym paradoksem bo w KS Budowlani, który to klub odcina się od seniorskiej spółki (idiotyzm możliwy tylko w Łodzi), szkoli się młodych rugbistów.Wygląda na to, że ...


Rozszerzona zawartość newsa

Więcej zdjęć w galerii.

Dziś ostateczne decyzje co do jej kształtu ma podjąć... Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Rugby, jednym zabierając punkty, innym je dodając. Strata dziesięciu punktów i 40 tys. zł kary grozi Master Pharm Budowlani za brak grup młodzieżowych, co jest wyjątkowym paradoksem bo w KS Budowlani, który to klub odcina się od seniorskiej spółki (idiotyzm możliwy tylko w Łodzi), szkoli się młodych rugbistów. Wygląda na to, że nie zmienią się pary półfinałowe play-off: Arka zmierzy się z Pogonią, a Lechia z Budowlanymi. O utrzymanie grać będą Orkan Sochaczew z AZS AWF Warszawa.

W sobotę Master Pharm Budowlani powinni podjąć Lechię Gdańsk, ale... zespół z Wybrzeża wystąpił z nieoficjalną na razie prośbę, żeby pierwszy pojedynek odbył się w Gdańsku, gdyż później boisko jest zajęte przez młodych piłkarzy, walczących w wielkim międzynarodowym turnieju. Pomieszanie z poplątaniem.

źródło:Express Ilustrowany