Nowi zawodnicy Budowlanych.
Dodane przez Rugbus dnia 20-12-2012

Ponad 20 rugbistów Budowlanych uczestniczy w treningach na obiekcie Very. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu, a trener Mirosław Żórawski liczy na to, że do końca roku odliczą się wszyscy najważniejsi zawodnicy. Na razie wrócił do treningów znakomity środkowy ataku Grzegorz Dułka, są też nowi rugbiści... Do Budowlanych trafią zdolni zawodnicy, do tej pory grający w ...


Rozszerzona zawartość newsa
Ponad 20 rugbistów Budowlanych uczestniczy w treningach na obiekcie Very. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu, a trener Mirosław Żórawski liczy na to, że do końca roku odliczą się wszyscy najważniejsi zawodnicy. Na razie wrócił do treningów znakomity środkowy ataku Grzegorz Dułka, są też nowi rugbiści...

Do Budowlanych trafią zdolni zawodnicy, do tej pory grający w rugby siedmioosobowym. Znakomicie układa się współpraca łodzian z Włókniarzem Zgierz, zespołem byłego zawodnika z ul. Górniczej – Przemysława Pietrzaka.

Do ligowej drużyny „piętnastek” przenoszą się wyróżniający się zgierzanie – Piotr Karpiński i Maciej Orłowski. Idą w ślady Adriana Ignaczka, który robił błyskawiczne postępy i szybko stał się ważnym zawodnikiem Budowlanych, podobnie jak broniący wcześniej barw BBRC – Krzysztof Justyński.

Z łodzianami trenuje też gracz z... Bełchatowa, który również do tej pory specjalizował się w „siódemkach”.

– Piotr Klembowski ma sporo doświadczenia. Zanim trafił do Bełchatowa, występował w AZS Gdańsk. Jego szybkość jest imponująca. Ma szansę wykorzystać ją z pożytkiem dla naszego zespołu w walce w ekstralidze – mówi trener Mirosław Żórawski.
źródło:Express Ilustrowany