Łódzcy rugbiści zaczęli przygotowania do... wiosennej rundy
Dodane przez Rugbus dnia 15-12-2012

Widać, że w Budowlanych poważnie myślą o odzyskaniu tytułu mistrza Polski w rugby. Już w piątek łodzianie rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Jeśli chcemy się liczyć w walce o koronę, to nie możemy udawać, że ćwiczymy – mówi trener Mirosław Żórawski. – Nie czekaliśmy na nowy rok, tylko ostro ruszyliśmy do pracy. Przez najbliższe półtora miesiąca naszym domem będzie ośrodek Vera-Sport. Odpuszczamy tylko te dni, które w kalendarzu zaznaczone są na czerwono. W pozostałe będziemy intensywnie ćwiczyć. Ośrodek ...


Rozszerzona zawartość newsa
Jeśli chcemy się liczyć w walce o koronę, to nie możemy udawać, że ćwiczymy – mówi trener Mirosław Żórawski. – Nie czekaliśmy na nowy rok, tylko ostro ruszyliśmy do pracy. Przez najbliższe półtora miesiąca naszym domem będzie ośrodek Vera-Sport. Odpuszczamy tylko te dni, które w kalendarzu zaznaczone są na czerwono. W pozostałe będziemy intensywnie ćwiczyć.

Ośrodek przy ul. Siewnej to wymarzone miejsce do przeprowadzania zajęć wprowadzających rugbistów do ligowej walki. Na pewno zawodnicy nie będą narzekać na monotonię. Zamierzam robić wszystko, aby różnorodność treningów sprawiła, że zawodnicy z przyjemnością będą na nie przychodzić. W planach są zajęcia na macie do judo, w sali do boksu, do fitnessu, areobiku i wiele innych.

Pewnie dla rozluźnienia pogramy również w futbol. Zawodnicy zadają sobie sprawę, że będzie ciężko. Wiedzą jednak, że jeśli chcemy się liczyć w walce o mistrzostwo Polski, to nie możemy sobie pozwolić na rekreacyjne przygotowania. Wszyscy mamy wyznaczony cel, zaciskamy zęby i ruszamy do ciężkiej pracy. Na razie z zespołem nie trenuje czterech Gruzinów, którzy przechodzą rehabilitację po przebytych kontuzjach.
Źródło: Express Ilustrowany (hof)