Rugbista Budowlanych nie ma czasu na reprezentację.
Dodane przez Rugbus dnia 07-11-2012

Tomasz Kozakiewicz, czołowy rugbista łódzkich Budowlanych zrezygnował z gry w drużynie narodowej. – Ten krok podjąłem z głębokim żalem – mówi popularny Kozak. – Gra w reprezentacji Polski to było zawsze wielkie wyróżnienie. Niestety, mam taką pracę zawodową, która nie pozwala mi na uczestniczenie w zgrupowaniach kadry narodowej. Ale z gry w klubie pan nie zrezygnuje? – Nie, grę w Budowlanych uda mi się podzielić z obowiązkami zawodowymi. Poza tym ...


Rozszerzona zawartość newsa

Tomasz Kozakiewicz, czołowy rugbista łódzkich Budowlanych zrezygnował z gry w drużynie narodowej. – Ten krok podjąłem z głębokim żalem – mówi popularny Kozak. – Gra w reprezentacji Polski to było zawsze wielkie wyróżnienie. Niestety, mam taką pracę zawodową, która nie pozwala mi na uczestniczenie w zgrupowaniach kadry narodowej.

Ale z gry w klubie pan nie zrezygnuje?

– Nie, grę w Budowlanych uda mi się podzielić z obowiązkami zawodowymi. Poza tym chcę pomóc drużynie w wywalczeniu kolejnych sukcesów.

Czy pana zdaniem jest sens grania meczów ligowych w listopadzie, kiedy nie bardzo sprzyja temu pogoda?

– Jasne, że gra na mokrych, grząskich, a czasem zmarzniętych boiskach nie ma sensu. Nie rozumiem też dlaczego tak długą przerwę w ligowych rozgrywkach mieliśmy we wrześniu.

źródło:Express Ilustrowany