Finał Orlikowej Ligi Mistrzów w rugby Tag.
Dodane przez Rugbus dnia 13-10-2012

Znamy już wszystkich finalistów Orlikowej Ligi Mistrzów w Rugby Tag, który odbędzie się 21 października 2012 roku w Łowiczu. Spośród 49 zespołów, które uczestniczyły w rozgrywkach wyłoniono finalistów w kategorii szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych. Na boisku Zespołu Szkół nr 3 w Łowiczu przy ulicy Grunwaldzkiej 9 wystąpią: Szkoła Podstawowa nr 139 z Łodzi, Szkoła Podstawowa nr 5 z Ozorkowa, Szkoła Podstawowa nr 1 z Poddębic i ...


Rozszerzona zawartość newsa

Znamy już wszystkich finalistów Orlikowej Ligi Mistrzów w Rugby Tag, który odbędzie się 21 października 2012 roku w Łowiczu. Spośród 49 zespołów, które uczestniczyły w rozgrywkach wyłoniono finalistów w kategorii szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych. Na boisku Zespołu Szkół nr 3 w Łowiczu przy ulicy Grunwaldzkiej 9 wystąpią: Szkoła Podstawowa nr 139 z Łodzi, Szkoła Podstawowa nr 5 z Ozorkowa, Szkoła Podstawowa nr 1 z Poddębic i Szkoła Podstawowa nr 3 z Łowicza. W grupie gimnazjalnej natomiast na boisko wybiegną: Gimnazjum nr 10 Łódź, Gimnazjum nr 18 Łódź, Gimnazjum nr 3 Zduńska Wola i Gimnazjum nr 1 z Błędowa.

W przerwie turnieju około godziny 11.15 rozegrane zostanie spotkanie o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia pomiędzy drużynami juniorów KS Budowlani Łódź i Orkan Sochaczew w rugby 7. Mecz będzie miał charakter pokazowy, ale wierzymy, że zawodnicy obu drużyn pokażą wolę walki i dużo zagrań charakterystycznych dla tej odmiany rugby.
Również w przerwach pomiędzy poszczególnymi spotkaniami będzie można obejrzeć występy grup tanecznych z łowickich szkół.

Finałowy turniej Orlikowej Ligi w Rugby Tag rozpocznie się w niedzielę 21 października 2012 roku o godzinie 9.30. Planowane zakończenie około godziny 14.30. Miejsce boisko Orlik przy Zespole Szkół nr 3 w Łowiczu ulica Grunwaldzka 9. Zapraszamy.

Zbigniew Jurzysta