Przedszkole 208
Dodane przez Rugbus dnia 06-10-2012

Po raz kolejny w tym roku pomieszczenia i boiska Klubu Budowlani Łódź gościły dzieci z przedszkola. Tym razem była to wizyta cztero i pięciolatków z Przedszkola nr 208 w Łodzi z ulicy Gdańskiej. Tradycyjnie już w poznanie nowego dla dzieci sportu czyli rugby wprowadzał Zbyszek Jurzysta. Swoją wiedzę i umiejętności przekazali też Przemysław Pustkowski, Mindia Abaschidze i Merab Gabunia. Dzieci wysłuchały na początku trochę ...


Rozszerzona zawartość newsa

Po raz kolejny w tym roku pomieszczenia i boiska Klubu Budowlani Łódź gościły dzieci z przedszkola. Tym razem była to wizyta cztero i pięciolatków z Przedszkola nr 208 w Łodzi z ulicy Gdańskiej. Tradycyjnie już w poznanie nowego dla dzieci sportu czyli rugby wprowadzał Zbyszek Jurzysta. Swoją wiedzę i umiejętności przekazali też Przemysław Pustkowski, Mindia Abaschidze i Merab Gabunia.

Dzieci wysłuchały na początku trochę wiadomości o Klubie i dyscyplinie rugby. Z wielkim zainteresowaniem obejrzały trofea zdobyte od wiele lat przez zawodników Budowlanych, zadawały mnóstwo pytań na temat wielkości, wagi i wyglądu pucharów. Przymierzały się czy dadzą radę w przyszłości unieść taki puchar. Natomiast na boisku po krótkim wprowadzeniu w tajniki jajowatej piłki i zabawie z naszymi zawodnikami przystąpiły do rozegrania meczu. Niektóre indywidualne akcje zasłużyły na pochwałę ze strony prowadzących zajęcia.

Z uśmiechniętymi buziami i pytaniem dlaczego już jest koniec spotkania ustawiliśmy się do wspólnej pamiątkowej fotografii. Być może niektóre z tych maluchów już niedługo pozowali będą do zdjęć w drużynach rugby.
Zbyszek Jurzysta