Okrutna śmierć rugbisty
Dodane przez Rugbus dnia 17-09-2012

Ta rodzinna tragedia wręcz nie mieści się w głowie. Chcąc ratować psa, życie straciły trzy osoby. Nevin Spence był postacią doskonale znaną w świecie rugby. 22-letni sportowiec spełniał ważną rolę w zespole Ulster, przebijał się do reprezentacji Irlandii. Niestety, nie będzie mu dane zrobić jeszcze większej kariery.Dzisiaj brytyjskie media obiegła szokująca wiadomość. Obiecujący rugbysta tragicznie zmarł w swoim domu. W dodatku nie on sam, bo wraz z nim życie stracili ...


Rozszerzona zawartość newsa


Ta rodzinna tragedia wręcz nie mieści się w głowie. Chcąc ratować psa, życie straciły trzy osoby.

Nevin Spence był postacią doskonale znaną w świecie rugby. 22-letni sportowiec spełniał ważną rolę w zespole Ulster, przebijał się do reprezentacji Irlandii. Niestety, nie będzie mu dane zrobić jeszcze większej kariery.

Dzisiaj brytyjskie media obiegła szokująca wiadomość. Obiecujący rugbysta tragicznie zmarł w swoim domu. W dodatku nie on sam, bo wraz z nim życie stracili brat oraz ojciec. Na ich farmie rozegrały się tak dramatyczne sceny, że aż trudno w nie uwierzyć.

Wszystko zaczęło się od psa, który wpadł do gnojówki. Z pomocą pospieszył mu ojciec Noel. Nie zdołał jednak uratować czworonoga, a do tego sam wpędził się w tarapaty. Potem zadziałała reakcja łańcuchowa, bo na ratunek ruszyły mu dzieci.

W całym dramacie jedyną dobrą informacją jest to, że udało się uratować Emmę. Siostra zmarłego sportowca przebywa obecnie w szpitalu, a jej stan jest stabilny.

Cała Irlandia jest jednak w żałobie, bo straciła świetnego sportowca...