Kalednarz gier młodzieży.
Dodane przez Rugbus dnia 06-09-2012

Poznaliśmy już jesienne kalendarze rozgrywek eliminacyjnych w dwóch z trzech regionów, których toczyć się będzie walka o miejsce w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów. Do rywalizacji w grupie centralno-wschodniej przystąpi dziewięć zespołów, natomiast południowo-zachodniej dwanaście drużyn! Niebawem powinniśmy też poznać szczegóły rywalizacji na Pomorzu.Do rywalizacji w grupie centralno-wschodniej przystąpi dziewięć zespołów, natomiast południowo-zachodniej dwanaście ...


Rozszerzona zawartość newsa
Poznaliśmy już jesienne kalendarze rozgrywek eliminacyjnych w dwóch z trzech regionów, których toczyć się będzie walka o miejsce w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów.

Do rywalizacji w grupie centralno-wschodniej przystąpi dziewięć zespołów, natomiast południowo-zachodniej dwanaście drużyn. Niebawem powinniśmy też poznać szczegóły rywalizacji na Pomorzu.

Grupa centralno-wschodnia (prowadzona przez Lubelski Okręgowy Związek Rugby, koordynator Maciej Powała-Niedźwiecki):

Kadet:

I runda – 25/26.09.2012 (wtorek/środa): Skra Warszawa – Budowlani Lublin, AZS AWF Warszawa – RC Orkan Sochaczew, Pogoń Siedlce – pauzuje;

II runda – 6/7.10,2012 (sobota/niedziela): Budowlani Lublin – AZS AWF Warszawa, Pogoń Siedlce – Skra Warszawa, RC Orkan Sochaczew – pauzuje;

III runda – 16.10.2012 (wtorek): AZS AWF Warszawa – Pogoń Siedlce, RC Orkan Sochaczew – Budowlani Lublin, Skra Warszawa – pauzuje;

IV runda – 03.04. 2012 (sobota/niedziela): Pogoń Siedlce – RC Orkan Sochaczew, Skra Warszawa – AZS AWF Warszawa, Budowlani Lublin – pauzuje;

V runda – 12/13.11 (wtorek/środa): RC Orkan Sochaczew – Skra Warszawa, Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce, AZS AWF Warszawa – pauzuje.


Junior:

I runda – 25/26.09.2012 (wtorek/środa): AZS AWF Warszawa – RC Orkan Sochaczew;

II runda – 6/7.10.2012 (sobota/niedziela): Budowlani Lublin – AZS AWF Warszawa;

III runda – 16.10.2012 (wtorek): AZS AWF Warszawa – Pogoń Siedlce, RC Orkan Sochaczew – Budowlani Lublin;

IV runda – 03.04. 2012 (sobota/niedziela): Pogoń Siedlce – RC Orkan Sochaczew;

V runda – 12/13.11 (wtorek/środa): Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce.


Grupa południowo-zachodnia (prowadzona przez Wielkopolski Okręgowy Związek Rugby, koordynator Tomasz Kapustka):



Kadet:

15.09. Sparta Jarocin – BBRC Łódź

03.10. Gorce Raba Niżna – Juvenia Kraków

09.10. Sparta Jarocin – Posnania Poznań

14.10. BBRC Łódź – Posnania Poznań, Sparta Jarocin – Budowlani Łódź

20.10. Posnania Poznań – Budowlani Łódź

21.10. Gorce Raba Niżna – Sparta Jarocin

23.10. Budowlani Łódź – BBRC Łódź

02.11. Budowlani Łódź – Gorce Raba Niżna, BBRC Łódź – Juvenia Kraków

04.11. BBRC Łódź – Gorce Raba Niżna, Budowlani Łódź – Juvenia Kraków

09.11. Juvenia Kraków – Posnania Poznań

11.11. Juvenia Kraków – Sparta Jarocin, Gorce Raba Niżna – Posnania Poznań


Junior:

26.09. Juvenia Kraków – Gorce Raba Niżna

05.10. Sparta Jarocin – BBRC Łódź

12.10. Sparta Jarocin – Budowlani Łódź

14.10. Budowlani Łódź – BBRC Łódź

21.10. Gorce Raba Niżna – Sparta Jarocin

26.10. Posnania Poznań – Sparta Jarocin

28.10. Budowlani Łódź – Posnania Poznań, Sparta Jarocin – Juvenia Kraków

02.11. Budowlani Łódź – Gorce Raba Niżna, BBRC Łódź – Juvenia Kraków

04.11. BBRC Łódź – Gorce Raba Niżna, Budowlani Łódź – Juvenia Kraków

09.11. Juvenia Kraków – Posnania Poznań

11.11. Gorce Raba Niżna – Posnania Poznań

17.11. Posnania Poznań – BBRC Łódź


źródło: PZR