Sexy liga podbija kolejny kraj! Kiedy casting w Polsce?
Dodane przez Rugbus dnia 10-08-2012

Rugby w samej bieliźnie robi furorę u naszych sąsiadów. Po Czechach przyszła pora na Słowację. A kiedy ten piękny sport dotrze do nas? Do niedawna rugby było domeną mężczyzn, ale ostatnio coraz więcej mają do powiedzenia kobiety. Wszystko to za sprawą bieliźnianej ligi, która najpierw podbiła serca Amerykanów (jako Lingerie Football League), a następnie rozpoczęła ekspansję do innych krajów.W halach są tłumy kibiców, którzy oklaskują piękne kobiety uganiające się za jajowatą piłką. Sukces tkwi nie tyle w umiejętnościach zawodniczek, co w ich urodzie i strojach. Rywalizują w samej ...


Rozszerzona zawartość newsa


Rugby w samej bieliźnie robi furorę u naszych sąsiadów. Po Czechach przyszła pora na Słowację. A kiedy ten piękny sport dotrze do nas?

Do niedawna rugby było domeną mężczyzn, ale ostatnio coraz więcej mają do powiedzenia kobiety. Wszystko to za sprawą bieliźnianej ligi, która najpierw podbiła serca Amerykanów (jako Lingerie Football League), a następnie rozpoczęła ekspansję do innych krajów.

W halach są tłumy kibiców, którzy oklaskują piękne kobiety uganiające się za jajowatą piłką. Sukces tkwi nie tyle w umiejętnościach zawodniczek, co w ich urodzie i strojach. Rywalizują w samej bieliźnie. O tym, że takie rozgrywki są strzałem w dziesiątkę przekonali się niedawno Czesi za sprawą Sexy Ligi.

Teraz w ich ślady postanowiła pójść Słowacja. Powstał już pierwszy zespół w Koszycach, ale na tym nie koniec, bo castingi wciąż trwają. Jeśli uda się stworzyć cztery zespoły, to jesienią ruszą rozgrywki ligowe.

Poszukujemy ładnych dziewczyn, które jednocześnie są sportowcami. Powinno to być połączenie kobiecego piękna i wdzięku do sportu. Chcemy stworzyć cztery drużyny, które będą ze sobą konkurowały - tłumaczy Andrej Ruzik, organizator rozgrywek.


Czesi i Słowacy mogą zatem pochwalić się seksownymi rugbystkami. Najwyższa pora, aby... w ich ślady poszła Polska! Skoro u naszych sąsiadów można, to dlaczego nie u nas? Niestety jak na razie nic nie wiadomo o Sexy Lidze w naszym kraju. Szkoda, bo wystarczy zobaczyć zdjęcia z treningu Słowaczek, aby tego pożałować.