Spotykamy się w niedzielę.
Dodane przez Rugbus dnia 24-06-2012

Już tylko pięć dni pozostało do 1 lipca. To bardzo ważna data dla Klubu Budowlani (dwojga imion). Seniorzy jadą do Gdańska bronić zdobytego rok temu Pucharu Polski, a na stadionie Górnicza 5 oczekujemy na ich powrót bawiąc się, grając w rugby a jednocześnie pomagając Bartkowi Świerczyńskiemu. Kochani. Założeniem Rugbyriady jest, aby podczas zabawy pomagać rugbistom. Dzisiaj jest to syn trenera Rudy Śląskiej Mariusza – Bartek. Dlaczego w Łodzi? Bo tak chciał los. Ważne, że pokazujemy dobre rzeczy o naszym rugby. Ważne, że ...


Rozszerzona zawartość newsa
Już tylko pięć dni pozostało do 1 lipca. To bardzo ważna data dla Klubu Budowlani (dwojga imion). Seniorzy jadą do Gdańska bronić zdobytego rok temu Pucharu Polski, a na stadionie Górnicza 5 oczekujemy na ich powrót bawiąc się, grając w rugby a jednocześnie pomagając Bartkowi Świerczyńskiemu.

Kochani. Założeniem Rugbyriady jest, aby podczas zabawy pomagać rugbistom. Dzisiaj jest to syn trenera Rudy Śląskiej Mariusza – Bartek. Dlaczego w Łodzi? Bo tak chciał los. Ważne, że pokazujemy dobre rzeczy o naszym rugby. Ważne, że potrafimy stworzyć taką „trzecią połowę” o jakiej inne dyscypliny mogą tylko pomarzyć. Jak widać nie potrzebujemy specjalnego rozgłosu medialnego (choć jest on niezwykle pomocny). Nasza rodzina trzyma się świetnie i potrafimy się skrzyknąć w razie potrzeby. Rodzina czyli wszyscy: zawodnicy, trenerzy, kibice. To miało być trochę inaczej. To miało być spotkanie środowiska rugby w Łodzi. Nie pisane, nie wskazywane przez urzędników. Po prostu spontaniczne. Stało się inaczej. Po raz pierwszy nie będzie ekipy seniorów. No cóż priorytety…

Myślę, że i tak będzie okazja zagrać z wieloma zawodnikami. Łódzkie (również z województwa) ekipy nie zawiodą, śląskie – będą, Starachowice – są, wielkopolska się waha?, Warszawa – będzie reprezentowana, no i zagranica – Ukraina, Anglia, Szkocja, Francja, Niemcy, Irlandia a może nawet Egipt i Mongolia (studenci mieszkający w Klubie). Będzie barwnie, wesoło i sportowo.

Przygotujcie się również na pozyskanie wielu atrakcyjnych nagród. W loterii zostaną wystawione gadżety nie tylko ze świata rugby, na aukcji możemy zdradzić: piłka z podpisami drużyny seniorów, koszulki zawodników, rzeźba w węglu (oczywiście rugby), oryginalna czapka górnika (oczywiście z orkiestry górniczej), a nawet koszulka Kasi Brydy z ekipy siatkarek Budowlanych.

I ostatnie info. Kto chce tego mile powitamy na treningu we wtorek i czwartek o 16.00. Popracujemy nad techniką i taktyką jak ograć drużyny, których tak naprawdę nie widzieliśmy nigdy w życiu, gdyż jeszcze nie powstały.
Zbyszek Jurzysta, Paulina Szatan, Asia Plesińska i Aleksander Oleszczuk (Ruda Śląska) – sprawcy Rugbyriady.