Film o legendzie rugby bez Rourke'a? (video)
Dodane przez Rugbus dnia 27-03-2012

Pojawiły się plotki, że Mickey Rourke nie zagra Garetha Thomasa - z powodu wyczerpujących fizycznie treningów przygotowujących do filmu o życiu sportowca. "Zdecydowałem się na pracę z Mickeyem ponieważ w mojej opinii nie ma nikogo lepszego do podjęcia takiego wyzwania i nic się w tej w kwestii nie zmieniło. Jest bardzo mocno zmotywowany do tej roli" - powiedział dziś sportowiec brytyjskiej agencji prasowej. Wg innych doniesień Rourke'a ma zastąpić Tom Hardy. Okazuje się, że trwają rozmowy z Hardy'm, ale ...


Rozszerzona zawartość newsa


Gareth Thomas opowiada o swoim coming oucie w programie Ellen DeGeneres:

Pojawiły się plotki, że Mickey Rourke nie zagra Garetha Thomasa - z powodu wyczerpujących fizycznie treningów przygotowujących do filmu o życiu sportowca. "Zdecydowałem się na pracę z Mickeyem ponieważ w mojej opinii nie ma nikogo lepszego do podjęcia takiego wyzwania i nic się w tej w kwestii nie zmieniło. Jest bardzo mocno zmotywowany do tej roli" - powiedział dziś sportowiec brytyjskiej agencji prasowej. Wg innych doniesień Rourke'a ma zastąpić Tom Hardy. Okazuje się, że trwają rozmowy z Hardy'm, ale w sprawie innej roli w filmie.

Gareth Thomas jest gwiazdorem rugby, nie tylko w ojczystej Walii. W 2009 roku wyszedł z ukrycia, stając się nie tylko jedynym jawnym gejem w świecie rugby, ale przede wszystkim bohaterem gejów i lesbijek na Wyspach. Mickey Rourke, który jest wielkim fanem rugby, powiedział o Thomasie: "Trzeba mieć w sobie wiele odwagi by być czołowym graczem rugby, a do tego wyoutowanym gejem".

Czy Tom Hardy zagra w filmie o Thomasie? Zapewne dowiemy się niedługo. O Tomie zrobiło się głośno przy okazji premiery "Incepcji", gdy zapytany przez dziennikarza "Daily Mail" o seks z mężczyznami, odpowiedział: "Oczywiście! W końcu jestem aktorem!" Hardy skrytykował potem gazetę, że wyjęła zdanie z kontekstu.