Rugbista Budowlanych w dwóch kadrach.
Dodane przez Rugbus dnia 23-01-2012

Najzdolniejszy młody rugbista Budowlanych, Łukasz Czarniak, który udanie zadebiutował w dorosłym zespole, dostał powołanie na zgrupowanie dwóch kadr! Na początku lutego w Warszawie będzie uczestniczył w treningach reprezentacji seniorów w rugby siedmioosobowym. W rezerwie jest Damian Klimek z BBRC.
Rozpoczynający się niebawem okres startowy reprezentacji 7 może okazać się przełomowy dla polskiego rugby w tej odmianie gry. Trzy najlepsze zespoły rozgrywanego w Polsce (18 – 20 maja) turnieju ...


Rozszerzona zawartość newsa

Rugbiści sprawdzają jak wypadły badania wydolnościowe od lewej: Konrad Czarniak, Michał Królikowski, Konrad Sobczak i prowadzący badania Piotr Stępień


Najzdolniejszy młody rugbista Budowlanych, Łukasz Czarniak, który udanie zadebiutował w dorosłym zespole, dostał powołanie na zgrupowanie dwóch kadr!
Na początku lutego w Warszawie będzie uczestniczył w treningach reprezentacji seniorów w rugby siedmioosobowym. W rezerwie jest Damian Klimek z BBRC.
Rozpoczynający się niebawem okres startowy reprezentacji 7 może okazać się przełomowy dla polskiego rugby w tej odmianie gry. Trzy najlepsze zespoły rozgrywanego w Polsce (18 – 20 maja) turnieju dywizji 1 będą miały szansę zagrania z europejską elitą w Odense (6 – 8 lipca) i w przypadku dobrego występu rywalizacji o miejsce w finałach RWC 2013!

Łukasz tydzień później w stolicy weźmie udział w przygotowaniach drużyny młodzieżowej. Oprócz niego powołanie dostali dwaj inni gracze Budowlanych – Bartosz Kościelski i Paweł Kolasa.
źródło:Express Ilustrowany