Frekwencja jest bardzo dobra.
Dodane przez Rugbus dnia 23-11-2011

Na dobre rozpoczęliśmy treningi w okresie zimowym. We wtorki i czwartki dzieci do lat 12 (1999 i młodsi) spotykają się na zajęciach w hali zapaśniczej na ulicy Krzyżowej 5. Jak na razie frekwencja jest bardzo dobra. Jest spora grupa zawodników trenujących już od kilku lat jak i duża grupa nowicjuszy. W zasadzie każdy trening to 20-25 zawodników. Dlatego w dalszym ciągu namawiam byłych i obecnych zawodników do pomocy w prowadzeniu zajęć. Nie ukrywam, iż dopilnowanie młodych graczy aby prawidłowo wykonywali zadane ćwiczenia jest ...


Rozszerzona zawartość newsa

Na dobre rozpoczęliśmy treningi w okresie zimowym. We wtorki i czwartki dzieci do lat 12 (1999 i młodsi) spotykają się na zajęciach w hali zapaśniczej na ulicy Krzyżowej 5. Jak na razie frekwencja jest bardzo dobra. Jest spora grupa zawodników trenujących już od kilku lat jak i duża grupa nowicjuszy. W zasadzie każdy trening to 20-25 zawodników. Dlatego w dalszym ciągu namawiam byłych i obecnych zawodników do pomocy w prowadzeniu zajęć.

Nie ukrywam, iż dopilnowanie młodych graczy aby prawidłowo wykonywali zadane ćwiczenia jest rzeczą niezwykle trudną. Nawyki i przyzwyczajenia wyniesione z treningu dziecięcego trudne są do wyeliminowania w wieku starszym. No cóż jeśli pozostanę na treningach sam z tak dużymi grupami to wypada tylko współczuć trenerom z grup starszych za dwa, trzy lata, a może już za rok, Najmłodsi - czyli roczniki 2001, 2002 - trochę ich mało (6-7), ale do wiosny i w tej grupie przybędzie graczy. Wszak przed nami rozgrywki Dywilan Mini Ligi Rugby Tag właśnie dla takich roczników.

I bardzo dobra wiadomośc związana z Ligą. Mikołajkowy Turniej im. Szalenie Szybkiego Rudolfa czyli III kolejka Ligi odbędzie się w Atlas Arenie w dniu 20 GRUDNIA 2011 roku od godziny 9.00. Oficjalne komunikaty rozesłane zostaną po rozegraniu II kolejki w dniu 25 listopada 2011. Przypominamy o konieczności potwierdzenia udziału drużyn. Pozwoli nam to na dokładne ułożenie godzin rozgrywania meczów w poszczególnych grupach.
Autor:Zbyszek Jurzysta