Turniej rugby czterech narodów w Gdyni.
Dodane przez Rugbus dnia 12-10-2011

Młodzieżowe drużyny rugby z Litwy, Szwajcarii, Szwecji i Polski zmierzą się w turnieju "Cross Border Nations", który zostanie rozegrany na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego 10 w dniach 13-16 października. W towarzyskim turnieju, pod patronatem FIRA-AER, zagrają zawodnicy do 17 roku życia. Głównym celem imprezy, oprócz sportowej rywalizacji, jest integracja środowisk rugby z ...


Rozszerzona zawartość newsa


Młodzieżowe drużyny rugby z Litwy, Szwajcarii, Szwecji i Polski zmierzą się w turnieju "Cross Border Nations", który zostanie rozegrany na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego 10 w dniach 13-16 października. W towarzyskim turnieju, pod patronatem FIRA-AER, zagrają zawodnicy do 17 roku życia.

Głównym celem imprezy, oprócz sportowej rywalizacji, jest integracja środowisk rugby z różnych krajów Europy. Turniej rozgrywany jest w trzech grupach. Zachodnia: Belgia, Hiszpania, Holandia, Portugalia rywalizowała w maju, a wschodnia: Gruzja, Rosja, Rumunia, Ukraina w czerwcu. W Gdyni zmierzy się grupa centralna.

Terminarz:

13 października (czwartek)

- godz. 10.00, 11.30 - mecze półfinałowe;

14-15 października (piątek, sobota)

- treningi na Narodowym Stadionie Rugby;

16 października (niedziela)

- godz. 10.30, 12.00 - mecze finałowe.