Ekstraliga: Derby Łodzi za nami - wygrał lepszy.

KS Budowlani Łódź - Budowlani SA Łódź 0:45 (0:26)

Punkty zdobyli: Paul Walters - 10, Bartosz Kubalewski, Mateusz Matyjak, Dawid Plichta, Hugon Noszczyk, Vitalii Kramarenko, Damian Wlaźlak, Robert Bosiacki - po 5.

Przewidywany skład KS Budowlani: - Sawicki, Zabokrzycki, Chirgadze, Poniatowski, Chelgadze, Kociński, Kiedos, Królikowski, Losaberidze, Brzozowski, Rudenko, Grabowski, Pustkowski, Tarnawski, Pruidze

Skład Budowlani SA: - Kramarenko, Kujawa, Mchedlidze, Karpiński II, Kościelski, Stępień, Noszczyk, Mirosz, Plichta, Wałters, Matyjak, Kaniowski, Kubalewski, Wlaźlak, Pogorzelski,

Beniaminek - Blachy Pruszyński Budowlani walczył ambitnie, ale nie był w stanie zatrzymać mistrzów Polski - Master Pharm Budowlani. Walka na boisku była do końcowego gwizdka sędziego. Oprawa widowiska przed meczem była jak na reprezentacji. A to za sprawą dzieciaków trenera Zbyszka Jurzysty, które razem z zawodnikami wkroczyły na środek boiska. Przed meczem minutą ciszy została uczczona, ale spóźniona pamięć zawodnika Budowlanych Krzysztofa Rybińskiego ( "Ryby" ). W drugiej połowie trener Szyburski dał pograć rezerwowym młodym graczom. Swoją obecność na boisku zaznaczył też Mindia Abashidze, który kierował atakiem jak za dawnych czasów. W drużynie z Górniczej widać moc silnych graczy z Gruzji, którzy w połączeniu z wychowankami próbowali zdobyć honorowe punkty, niestety się nie udało. Brawa należą się wszystkim Budowlanym, że w tym historycznym pojedynku szanowali się wzajemnie. Po meczu zawodnicy obu teamów utworzyli jeden wspólny krąg, pokazując, że więcej ich łączy niż dzieli. symboliczny gest, szkoda, że tak nie myślą wszyscy działacze. Brawo.

Pozostałe wyniki: Lechia Gdańsk - Juvenia Kraków 64:14 (28:7) , Arka Gdynia - Budowlani Lublin 41:17 (17:0)
Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot 23:12 (8:0)

Ekstraliga: KS Budowlani Łódź-Budowlani SA Łódź