BUDOWLANI-ŁÓDŹ-RUGBY
   Strona GłównaTerminarz - Ekstraliga 2019Lipiec 20 2019 14:54:30  
 Moje Foto: Krzysztof Staniszewski


Fotorelacja z meczy.
2008-2018
(TUTAJ)

Fotorelacja z meczy.
2019
(TUTAJ)


VI Turniej Mistrzostw Polski Kobiet U16 w Rugby7- Łódź
22.06.2019

VI Turniej Mistrzostw Polski Kobiet U16 w Rugby7- Łódź

---------------------------


Ekstraliga:Budowlani SA Łódź - Juvenia Kraków
18.05.2019

Budowlani SA Łódź - Juvenia Kraków

---------------------------


Ekstraliga:KS Budowlani Łódź - Arka Gdynia
18.05.2019

KS Budowlani Łódź - Arka Gdynia

---------------------------


Ekstraliga:KS Budowlani Łódź - Juvenia Kraków
04.05.2019

KS Budowlani Łódź - Juvenia Kraków

---------------------------


Ekstraliga:Budowlani SA Łódź - Budowlani Lublin
04.05.2019

Budowlani SA Łódź - Budowlani Lublin

---------------------------


XII Memoriał M, Wojtani.
27.04.2019

XII Memoriał M.Wojtani

---------------------------


Ekstraliga:Budowlani SA Łódź- - Lechia Gdańsk
14.04.2019

Budowlani SA Łódź- - Lechia Gdańsk

---------------------------


Ekstraliga:KS Budowlani Łódź-Skra Warszawa
13.04.2019

KS Budowlani Łódź-Skra Warszawa

---------------------------


 Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Nawigacja
Strona Główna
Regulamin strony.
Archiwum

Terminarz - Ekstraliga 2019
Kontakt
Szukaj
 Ostatnie Artykuły
Francja, Francja i ...
Prezentacja - Drużyn...
ŻÓŁTA KARTKA DLA WŁA...
Jak tanio kupić kosz...
Klęczał przed nami C...
 Statystykifree counters
statystyka
  Podwójna rola Przemysława Szyburskiego.
TURNIEJE

Podczas rozgrywanego w Sopocie Ogólnopolskiego Turnieju Dzieci I Młodzieży trener Przemek Szyburski wystąpił w podwójnej roli. Ponieważ zawody mini żaków i żaków rozplanowano tak, że nasze ekipy grały w tym samym czasie, opiekun dzieci Zbyszek Jurzysta poprosił trenera Przemka o pomoc w poprowadzeniu ekipy mini żaków, w tych niezwykle ważnych dla nich zawodach. Jak słuszna była to decyzja niech świadczy fakt, iż nasi jedenastolatkowie wyjechali z Sopotu ze srebrnymi medalami ulegając w finale SP5 Poznań 2:1. Natomiast ich starsi koledzy piętnastolatkowie pod wodza tego samego trenera Przemka zdobyli złoto wygrywając wszystkie mecze z niezwykle silnymi drużynami z Pomorza. Najciekawszy, najbardziej wyrównany i najbardziej emocjonujący był pojedynek z Lechią Gdańsk. Lechia wróciła właśnie z dużym sukcesem z Francji, gdzie w międzynarodowym turnieju w rywalizacji z drużynami z Francji, Irlandii, Belgii i Niemiec zajęła trzecie miejsce. Okazało się jednak, że tym razem po kopie z karnego Kamila Brzozowskiego Budowlani Łódź byli lepsi. W pozostałych meczach nasi zawodnicy wyraźnie pokonali drużyny Ogniwa Sopot, Arki Gdynia i Czarnych Pruszcz Gdański.Za swój występ duże słowa uznania należą się również żakom. Po bardzo zaciętym pojedynku w grupie eliminacyjnej z Arką Gdynia 2 w którym doznali porażki 4:2, w meczu o trzecie miejsce wygrali z Arką Gdynia 1 5:0. Mecz w grupie z Arka Gdynia 2 ma jednak swoją nieciekawą historię. Kontuzji doznał bowiem kapitan łódzkiego zespołu Tomek Budek i doskonale rozgrywający piłki Michał Boksa. Niestety po raz kolejny okazało się, iż trenerzy niektórych zespołów nie respektują przepisów dotyczących gry w grupach dziecięcych. Zawodnicy ekip z Pomorza występowali w butach z metalowymi wkrętami na co mimo zwracanej sędziom uwagi nie było żadnej reakcji. Nagminnym było również zmienianie zawodników w drużynach występujących pod nazwami 1 i 2 (zwłaszcza w drużynie Ogniwa Sopot – organizatora i gospodarza turnieju, późniejszego zwycięzcy zawodów). Szkoda, iż tak się stało. Szkoda, że w rywalizacji dzieci dorośli zapominają o zdrowiu i psychice najmłodszych.
Złoto, srebro, brąz. Myślę, że te kolory w pełni spełniają oczekiwania trenerów i zawodników łódzkiego zespołu. Wszak wywieźć z Wybrzeża taki plik medali nie było łatwo, a punkty zdobyte na tym wyjątkowo trudnym terenie zbliżają nasze zespoły do końcowego sukcesu.I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Pozwolę sobie na pochwałę Kolegium Sędziów PZR i organizatora turnieju. Po raz pierwszy na tego typu zawodach nie było problemu z obsadą sędziowską. Dlaczego? Bo mecze sędziowali uczestnicy szkolenia dla sędziów. Sędzia główny na środku boiska, sędziowie liniowi, sędzia techniczny. Czy na Memoriale im. Mirosława Wojtani też tak będzie? Mam nadzieję, że tak gdyż zaprosiłem Panie i Panów sędziów na 29 kwietnia do Łodzi. W tym naszych dwóch nowych arbitrów Grzegorza Skrobskiego i Przemysława Pustkowskiego. Pracy dla nich nie zabraknie, gdyż gramy na czterech lub pięciu boiskach. 26 startujących drużyn to duże wyzwanie organizacyjne również dla działaczy i wolontariuszy, których serdecznie zapraszam do pomocy.

Oficjalne wyniki turnieju w Sopocie ukażą się po otrzymaniu komunikatu od organizatorów lub na stronie Polskiego Związku Rugby.
PS. Trener Przemek miał jeszcze trzecią rolę. W stołówce starej przepięknie wyglądającej Bursy Gdańskiej dla ponad 40 zawodników przygotował znakomitą kolację i śniadanie. Z tej strony Go nie znaliśmy.
Autor:Zbigniew Jurzysta
 Komentarze
Brak komentarzy.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 YouTube - Kanał Strony Kibiców Rugby
Kanał Kibiców Rugby (Tutaj)

 Godzina
 Czat kibiców rugby..
Zanim napiszesz przeczytaj Regulamin Czatu.


 Ekstraliga- 2019
Ekstraliga 2019 Me. Pu.
1. Ogniwo Sopot 942
2. Budowlani SA Łódź 939
3. Pogoń Siedlce 929
4. Skra Warszawa 928
5. Orkan Sochaczew 925
6. Budowlani Lublin 925
7. Juvenia Kraków 912
8. KS Budowlani Łódź 912
9. Lechia Gdańsk 911
10. Arka Gdynia 91
 - Archiwum - Kibice
 Tekst piosenki Budowlanych
O.S.T.R-Budowlani ŁÓDŹ
Kilkadziesiąt lat historii, dziesiątki klubów, tysiące kibiców i Ty tez chłopak spróbuj. Szarża blacha drop młyn, kto w tym oczekuje cudów mówię spróbuj i po wygrana idź Ty. Miejsce Bałuty ulica to Górnicza weź stadion wyczaj, jeśli szukasz mekki kibica masz łódzki zwyczaj jak na naszym koncercie i tu i tu tłok są problemy z przejściem, przyłożenie pierwsze. Trybuna pełna naprzeciwko joint ekipa ktoś coś łyka pełno typa na dzielnicy dzisiaj jak zwykle gram za gramem litr za litrem. Aż się ziomek żyć chce z literą B w herbie "Budowlani" jak Bałuty w tym jest moje serce.

Ref: Szarża, blacha, maul, drop, młyn albo karny B jak Bałuty lub Budowlani w rugby wiesz tu i tu raczej nie chodzi o forsę jedna miłość dla sekcji rugby w całej Polsce.
Ref2: Szarża, blacha, maul, drop, młyn albo karny B jak Bałuty lub Budowlani w rugby wiesz tu i tu raczej nie chodzi o forsę jedna miłość dla sekcji rugby w całej Polsce.

Ziom zajmij miejsce, na joint'a skróć tu po takiej szarzy superman skończył na wózku Łódź mój skrawek świata gdzie trzymam się prawdy ze ta planeta ma kształt jak piłka do rugby B jak Bałuty lub Budowlani walki tej nie zakłócisz w tym cala duma z nazwy e bądź poważny w grze liczy się moment idź z Bogiem jak myślisz ze sport to zdrowie lepiej sam sobie odpowiedz czy masz wiarę by wstać i grac dalej by przezwyciężyć strach razem z nim ujawnić talent, ten dar jest panem świata anioł na trybunach a na boisku szatan dla w wszystkich przyjaciół we wszystkich klubach jedna wiara jeden cel a świat nauczy nas fruwać.

Ref: Szarża, blacha, maul, drop, młyn albo karny B jak Bałuty lub Budowlani w rugby wiesz tu i tu raczej nie chodzi o forsę jedna miłość dla sekcji rugby w całej Polsce.
Ref2: Szarża, blacha, maul, drop, młyn albo karny B jak Bałuty lub Budowlani w rugby wiesz tu i tu raczej nie chodzi o forsę jedna miłość dla sekcji rugby w całej Polsce.
 Oglądamy - Zdjęcia - Archiwum
- ARCHIWUM - RUGBY -
--------------------------------
Galerie Zdjęć - Seniorzy
--------------------------------
- Album - 07/08/09
- Album - 2009/2010
- Album - 2010/2011
- Album - 2011/2012
- Album - 2012/2013
- Album - 2013/2014
- Album - 2015/16/17/18
--------------------------------
Galeria Zdjęć - Mini-Żacy - Żacy - Młodzik - Kadeci - Juniorzy
--------------------------------
- Sezon 2008/2009
- Sezon 2009/2010
- Sezon 2010/2011
- Sezon 2011/2012
- Sezon 2012/2013
- Sezon 2013/2014
- Sezon 2015/16/17/18
--------------------------------
Inne zdjęcia z meczy
--------------------------------
- Zdjęcia drużyn z Łodzi
- Różne zdjęcia
Powered by v6.01.6 © 2003-2005
Fenix by: 2207302 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl