BUDOWLANI-ŁÓDŹ-RUGBY
   Strona Główna Terminarz - Ekstraliga 2017 Historia Rugby w Łodzi
Wrzesień 20 2017 19:35:55   
Moje zdjęcia
Fotorelacja z meczy.
2017
(TUTAJ)


KS Budowlani-Ogniwo Sopot

KS Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot 14:38 (0:26)


60-lecie PZR Oldboje

60-lecie PZR Oldboje Łódź 9.09.2017


II Turniej -7 Łódź

II TURNIEJ MISTRZOSTW POLSKI RUGBY 7 Łódź 9.09.2017


KS Budowlani - Pogoń

Ekstraliga:KS Budowlani Łódź  - Pogoń Siedlce 10:50 (3:19)


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
Strona Główna
Regulamin strony.
Archiwum
Zdjęcia z meczy.

Terminarz - Ekstraliga 2017
Kontakt
Szukaj
INFORMATOR
Łodzianie zostali samodzielnym liderem ekstraligi.
INFO DLA KIBICA

Łodzianie zostali samodzielnym liderem ekstraligI. Depcząca łodzianom po piętach Pogoń Siedlce pokonała Lechię Gdańsk 23:12 (20:5), ale nie zdobyła bonusowego punktu. Budowlani Lublin pokonali Juvenię 33:15 (14:8). W weekend Budowlani SApodejmują Lechię Gdańsk, a KS Budowlani grają w Gdyni z Arką. Mistrzowie Polski i liderzy tabeli Master Pharm Budowlani pokazali klasę (szczególnie po przerwie) na Wybrzeżu. Łódzcy rugbyści pokonali Arkę Gdynia, zdobywając bonusowy punkt. W pierwszej połowie mgra była wyrównana. Na naszą postawę w tej fazie gry wpływ miała długa przerwa w rozgrywkach i to, że przystąpiliśmy do walki, praktycznie wysiadając z autokaru mówi trener Przemysław Szyburski. W drugiej połowie dominacja łodzian nie podlegała dyskusji. W 55 minucie czwarte przyłożenie, premiowane bonusem, zaliczył reprezentant Polski Piotr Karpiński II. Zdominowaliśmy rywali w młynie dyktowanym. W tym elemencie gry nie mieli nic do powiedzenia. Dobrze w ataku spisywali się Dariusz Kaniowski i Patryk Reksulak. Z bardzo dobrej strony pokazali sę nasi zmiennicy mówi szkoleniowiec. Już w 24 minucie musiał opuścić boisko jeden z graczy z RPA Wiets Botes. W ferworze walki rywal rozciął mu podbródek. Trzeba było założyć szwy. Zawodnik chciał grać dalej, ale to nie miało sensu. RC Arka Gdynia Master Pharm Budowlani 17:48 (10:14) Punkty Arka: Szymon Sirocki 10 (2P), Daniel Podolski 5 (P), Dawid Banaszek 2 (pd). Punkty Master Pharm Budowlani: Paul Walters 11 (4pd, DG), Bartosz Kubalewski 5 (P), Toma Mchedlidze 5 (P), Paweł Stępień 5 (P), Piotr Karpiński II 5 (P), Dawid Plichta 5 (P), Bartosz Kościeliski 5 (P), Damian Wlaźlak 5 (P), Maciej Orłowski 2 (pd). Master Pharm Budowlani: Kramarenko, Kujawa, Mchedlidze (62, Kościelski), Karpiński II (64, Witkowski), Botes (24, Ignaczak), Stępień (46, Justyński), Staphorst, Walters (62, Kozakiewicz), Kaniowski (64, Orłowski), Reksulak, Kubalewski, Matyjak (64, Wlaźlak), Bosiacki.

Rugbyści beniaminka ekstraligi Blachy Pruszyński Budowlani wygrali drugą połowę meczu z Ogniwem Sopot. Przez 25 minut przebywali pod polem punktowym rywali Przeprowadzili najładniejszą, skuteczną akcję meczu. Paweł Poniatowski znakomicie zagrał do Tomasza Gasika. Niestety, wcześniej sopocianie dominowali na boisku. W 39 minucie zaliczyli czwarte, premiowane dodatkowym punktem, przyłożenie. W 52 minucie prowadzili 33:0. Zdaniem trenera Przemysława Pietrzaka, to był najlepszy, obok derbów, ligowy mecz beniaminka. Blachy Pruszyński KS Budowlani Łódź MKS Ogniwo Sopot 14:38 (0:26) Punkty Blachy Pruszyński Budowlani: Tomasz Gasik 9 (P, 2pd), Oskar Górski 5 (P). Punkty Ogniwo Sopot : Łukasz Szablewski 11 (P, 3pd), Adam Piotrowski 5 (P), Levani Shashiashvili 5 (P), Grzegorz Szczepański 5 (P), Mariusz Wilczuk 5 (P), Robert Graban 5 (P), Robert Rogowski 2 (pd). Drużyna Blachy Pruszyński Budowlani grała w następującym składzie : Zabokrzycki, Wasiński, Kacprowicz, Górski, Poniatowski, Kociński, Kinasi, Królikowski, Losaberidze, Brzozowski, Pustkowski, Gasik, Hlynka, Kornatovski, Wrona oraz Rosikhiu, Stolarz, Kapustka, Tarnawski, Szczepaniak, Zieliński (Express Ilustrowany)

Ekstraliga: 16.09.17 Łodzianie dobrze grali w drugich połowach.
EKSTRALIGAKS Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot 14:38 (0:26)

Przewidywany sklad: Zabokrzycki, Wasiński, Kasprowicz, Erekle, Poniatowski, Kociński, Królikowski, Kiedos, Losaberidze, Brzozowski, Szczepaniak, Gasik, Hlynka, Pustkowski i Wrona.
Punkty dla łodzian: Gasik -9, Górski -5
Punkty dla Ogniwa: Łukasz Szablewski -11, Adam Piotrowski -5, Levani Shashiashvili -5, Grzegorz Szczepański -5, Mariusz Wilczuk -5, Robert Graban, Robert Rogowski -2

Arka Gdynia - Budowlani Łódź SA 17:48 (10:14)

Przewidywany skład : Kramarenko, Kujawa, Kościelski, Botes, Karpiński II, Noszczyk, Stępień, Mirosz, Plichta, Walters, Kaniowski, Bosiacki, Kubalewski, Wlaźlak, Reksulak.
Punkty dla łodzian: Walters -11, Mchedlidze, Stępień, Plichta, Karpiński II, Kubalewski. Kościelski, Wlaźlak po -5, Orłowski -2.
Punkty dla Arki: Sirocki -10, Podolski -5, Banaszek -2

Pozostałe wyniki: Pogoń Siedlce - Lechia Gdańsk 23:12 (20:5) , Budowlani Lublin – Juvenia Kraków 33:15 (14:8)
Można fajnie spędzić sobotę przy ul. Górniczej.
KS Budowlani Łódź

Po blisko miesięcznej przerwie wracają do ligowych rozgrywek rugbyści. Beniminek Blachy Pruszyński KS Budowlani podejmuje w sobotę o godz. 15.30 na stadionie przy ul. Górniczek Ogniwo Sopot. Lider tabeli Master Pharm Budowlani SA gra pół godziny później z Arką w Gdyni. Ciekawi jesteśmy jak sobie poradzi w roli lidera drużyny beniaminka reprezentant Polski Tomasz Gasik i jak będą współpracować z kolegami trzej gracze z RPA w drużynie mistrzów. W pozostałych meczach w sobotę: Budowlani Lublin podejmą Juvenię (14), a Pogoń Siedlce Lechię Gdańsk (16). Liga nabiera przyspieszenia. Do końca września odbędą się trzy kolejki spotkań. Górą będzie ten, kto dysponuje długą i silną ławką rezerwowych.

Na stadionie przy ul. Górniczej można spędzić sobotę z rugby. Zanim rozpocznie się mecz seniorów, o godz. 12.30 w eliminacjach mistrzostw Polski kadetów KS Budowlani podejmą Arkę, a o godz. 13.45 do walki staną juniorzy obu klubów. Na czele najskuteczniejszych graczy ekstraligi Paul Walter z Budowlanych SA, który zdobył 108 punktów. Po 72 punkty zdobyli następni na liście Rafał Janeczko z Pogoni i Jędrzej Nowicki z Lechii. 33 zdobyte punkty ma na koncie Kamil Brzozowski z KS Budowlani. (Express Ilustrowany)

Informacja z ostatniej chwili, mecz juniorów KSB vs Arka Rugby Club Arka Gdynia nie odbędzie się w zaplanowanym wcześniej terminie, Goście przysłali pismo z prośbą o przełożenie zawodów na inny termin (PP)

Mecz kadetów też się nie odbędzie Arka nie przyjedzie,kadeci zagrają w niedzielę o 12 z Orkanem sparring (MM)

To nie będzie łatwy powrót do rozgrywek.
INFO DLA KIBICA

Po happeningu na 60lecie Polskiego Związku Rugby i blisko miesięcznej przerwie wracamy do ligowych rozgrywek ekstraligi rugby. W sobotę o godz. 16 lider tabeli i mistrz Polski drużyna Master Pharm Budowlani zagra w Gdyni z Arką. Trener łodzian Przemysław Szyburski: Wszyscy są gotowi do grania, w tym trzej gracze z RPA, cały podstawowy skład pojedzie na Wybrzeże, tylko bez przechodzącego rehablitację Krystiana Pogorzelskiego. Wszyscy dobrze prezentują się na treningach i są w gotowości. Z utęsknieniem czekamy na mecz, bo to on jest kwintesencją naszej pracy. Trzeba pamiętać, że jedziemy na gorący teren. Arka to niewygodny przeciwnik, zwłaszcza na własnym boisku ma doświadczonych graczy, takich jak Banaszek czy Sirocki, ale też sporo zdolnej, przyszłościowej młodzieży. To taka sportowa mieszanka wybuchowa. Zapowiada się pasjonujący mecz. Jeśli wysoko zawiesimy poprzeczkę wymagań będziemy bliżsi sukcesu. Ligowy mecz z zacnym rywalem, pokaże w jakim miejscu jesteśmy.

W sobotę w Łodzi przy ul. Górniczej o godz. 15.30 beniaminek Blachy Pruszyński KS Budowlani podejmuje trzeci zespół rozgrywek Ogniwo Sopot. Trener łodzian Przemysław Pietrzak: Przed naszym pojedynkiem grać będą kadeci i juniorzy, także można spędzić cały dzień z rugby przy ul. Górniczej. Nie próżnowaliśmy przez ten miesiąc intensywnie trenowaliśmy, Paweł Poniatowski i Erekle Kheladze brali udział w meczu Polski z Europą, pozostali walczyli w turnieju rugby7, dwa zajęcia poświęcone współpracy w odbyły się z byłym trenerem kadry Johannesem Groenewaldem. To był dobrze wykorzystany czas. Postaramy się wypaść jak najlepiej. Jesteśmy inną drużyną niż ta z wiosny, która doznała wysokiej porażki w Sopocie. (Express Ilustrowany)

Polska-Europa 52:19. Łodzianie też byli widoczni.
REPREZENTACJA

Za nami kolejny prestiżowy mecz reprezentacji Polski w rugby. Wiosną tego roku biało-czerwoni walczyli na stadionie przy al. Piłsudskiego z Holandią, natomiast dzisiaj podejmowali w towarzyskim spotkaniu drużynę Europy. Wygrali 52:19 (31:12). Starcie nie odbyło się przypadkowo w naszym mieście. Było bowiem kulminacyjnym momentem obchodów 60-lecia Polskiego Związku Rugby. To właśnie w Łodzi odbył się pierwszy oficjalny mecz reprezentacji Polski. 9 września 1957 roku założono krajową federację rugby, a rok później drużyna narodowa rozegrała swój pierwszy pojedynek na stadionie Włókniarza, czyli dzisiejszym SMS, przy ul. Milionowej (wówczas pokonaliśmy 9:8 drużynę NRD).

Przy al. Piłsudskiego gospodarze triumfowali w pełni zasłużenie. Widać było brak zgrania gości i absencję dwóch awizowanych wcześniej klasowych zawodników z Francji - Pascala Pape oraz Fabrice'a Estebaneza. Na boisku zobaczyliśmy kilku zawodników z dwóch łódzkich klubów. W wyjściowym składzie Polaków walczyli: Piotr Karpiński II (5 punktów), Dawid Plichta (5 pkt), Michał Mirosz i Patryk Reksulak (wszyscy z Master Pharm Budowlani) oraz Paweł Poniatowski (KS Blachy Pruszyński Budowlani), Natomiast z ławki rezerwowych wszedł Adrian Ignaczak (Master Pharm Budowlani).

Z kolei w zespole Europy ujrzeliśmy Tomę Mchedlidze (5 pkt, Master Pharm Budowlani) i Vitalija Kramarenkę (Master Pharm Budowlani). Już po ostatnim gwizdku arbitra Dawid Plichta publicznie oświadczył się na środku stadionu swojej wybrance Emilii. Z jakim efektem? Szykuje się wesele. Rozgrywki nowego sezonu Rugby Europe Trophy rozpoczynają się dopiero 21 października meczem Czechy - Mołdawia, natomiast 28 października Polska zmierzy się w Pradze z Czechami. (Express Ilustrowany)

60-lecie PZR : Oldboje po latach
INFO DLA KIBICA
II TURNIEJ MISTRZOSTW POLSKI RUGBY 7 Łódź 9.09.2017
RUGBY 7
Protest reprezentantów przed meczem w Łodzi. Działacze pogonili trenera.
INFO DLA KIBICA


W sobotę w Łodzi o godz. 18 na stadionie przy al. Piłsudskiego prestiżowy mecz rugby Polska - Europa.Na sobotni mecz Polska Europa, który o godz. 18 rozpocznie się na stadionie przy al. Piłsudskiego powołanie dostali: Piotr Karpiński II, Michał Mirosz, Adrian Ignaczak, Dawid Plichta Patryk Reksulak z Budowlanych SA oraz Paweł Poniatowski z KS Budowlani. PZ Rugby podjął skandaliczną decyzję i zakończy po tym spotkaniu współpracę z trenerem z RPA Blikkiesem Groenewaldem. To cofnie znów nasze reprezentacyjne rugby do sportowego średniowiecza. Zawodnicy drużyny, którzy bardzo chwalili współpracę z wybitnym szkoleniowcem, powinni w Łodzi przed meczem zaprotestować i wyrazić swoją dezaprobatę dla głupoty działaczy!.

Sukces Polaków w Pradze w mistrzostwach Europy U 20. Po pokonaniu gospodarzy 25:17 awansowali do elity. Barw Polski broniło dwóch zawodników Master Pharm Budowlani: Przemysław Serafin i Damian Wlaźlak. (express Ilustrowany)

Prezydent Trela w reprezentacji Polski.
INFO DLA KIBICA

Trenerzy reprezentacji Polski i Europy praktycznie skompletowali skład swojej drużyny na zbliżający się wielkimi krokami mecz Polska - Europa, który odbędzie się 9 września na stadionie miejskim przy al. Piłsudskiego. Zespół gości ma być bardzo mocny. W polskiej drużynie gościnnie zagra wiceprezydent Łodzi, Tomasz Trela! Tomasz Trela - pierwszy wiceprezydent Łodzi odpowiedzialny jest m.in. za sport w Łodzi nie boi się sportowych wyzwań. Często bierze udział w różnych akcjach związanych z wysiłkiem fizycznym, regularnie gra w koszykówkę. Tym razem wyzwanie będzie większe - będzie musiał stanąć naprzeciwko reprezentacji Europy w rugby. W czwartek na stadionie miejskim przy al. Piłsudskiego odebrał z rąk menedżera reprezentacji Polski Macieja Brażuka oficjalne powołanie do kadry Polski na mecz z Europą, który przypomnijmy zostanie rozegrany na obiekcie Widzewa o godz. 18.

Będzie to chyba pierwszy przypadek w historii, gdy urzędujący członek władz miasta zagra w reprezentacji Polski - żartował prezydent. Podczas spotkania z dziennikarzami Trela odbył pierwszy trening kopów z tzw. drop gola, którymi rozpoczyna się mecz rugby. W rolę instruktora wcielił się dyrektor sportowy Master Pharm Budowlanych Łódź - Mirosław Żórawski. Francuz Didier Retiere i Rumun Daniel Mitrea, którzy poprowadzą gości przeciwko Polsce mają w tej chwili na liście ponad 30 nazwisk zawodników z całej Europy. Te najgłośniejsze to oczywiście Pascal Pape i Fabrice Estebanez - francuscy wicemistrzowie świata, globalne gwiazdy rugby. (dzienniklodzki.pl)

Drugi wicemistrz świata w Łodzi.
REPREZENTACJA

Ruszyła sprzedaż biletów na wielki mecz rugby, który 9 września odbędzie się na stadionie miejskim przy Alei Piłsudskiego w Łodzi. To mecz, który na stałe wpisze się do historii rugby i Łodzi. 9 września na stadionie miejskim przy Alei Piłsudskiego Polska zmierzy się z reprezentacją Europy. Trener gości potwierdził drugie wielkie nazwisko w składzie swojej drużyny - to kolejny francuski wicemistrz świata! Ale po kolei.

Przypomnijmy, że swój udział w wielkim łódzkim meczu Polska - Europa, będący kulminacją obchodów 60-lecia Polskiego Związku Rugby, jako pierwszy z wielkich potwierdził Pascal Pape - 70-krotny reprezentant Francji, były kapitan trójkolorowych, czterokrotny zdobywca legendarnego Pucharu Sześciu Narodów, wicemistrz świata z 2011 roku. W czwartek trener reprezentacji Europy - Didier Retiere (były drugi szkoleniowiec reprezentacji Francji, dziś szef wyszkolenia francuskiej federacji rugby) potwierdził kolejne wielkie nazwisko. Fabrice Estebanez, bo o nim nowa, to kolejny pochodzący znad Sekwany wicemistrz świata z 2011 roku. Na koncie ma 33 występy dla kadry trójkolorowych. Co ciekawe 25 gier to występy w kadrze rugby 13-osobowego, 8 w bardziej popularnej kadrze 15-osobowej. To z tą drużyną wyjechał na Puchar Świata w Nowej Zelandii w 2011 roku i zdobył z nią srebrny medal, grając w trzech meczach przeciwko Japonii, Nowej Zelandii i Tonga. Ostatnim jego klubem był występujące w najsilniejszej i najbogatszej lidze Europy, francuskiej Top 14 - Grenoble. W latach 2011-2014 grał w naszpikowanym gwiazdami, paryskim Racingu 92. -

Estebanez to silny, twardo grający zawodnik ataku. Może występować na pozycji środkowego lub jako łącznik ataku czyli tzw. 10-tka. Będzie ogromnym wyzwaniem dla naszych obrońców - komentuje Grzegorz Kacała, który z ramienia Polskiego Związku Rugby koordynuje z Retiere’em powołania do kadry Europy. Co ciekawe Kacała też kiedyś grał w Grenoble i zdobył z tym klubem wicemistrzostwo Francji. Tylko dla Pape i Estebaneza warto przyjść na ten mecz, a z tego co wiem, będzie jeszcze co najmniej kilku bardzo dobrych zawodników w kadrze Europy - mówi Andrzej Kopyt, legendarny polski trener, który 9 września też będzie miał sporo roboty. Zanim bowiem dojdzie do meczu Polska - Europa, na boisko wybiegną byli reprezentanci Polski, by zagrać między sobą pokazowe spotkanie. W starciu „parzyści” na „nieparzystych” zobaczymy największe gwiazdy polskiego rugby ze wszystkich pokoleń. Drużynę zawodników urodzonych w latach nieparzystych poprowadzi właśnie Kopyt (ur. 1943), trenerem parzystych będzie druga z polskich legend trenerskich, wieloletni selekcjoner kadry - łodzianin Ryszard Wiejski (ur. 1942).

Przyjazd na mecz zapowiadają naprawdę największe nazwiska polskiego rugby. Wiem, że szykują się byli reprezentanci, którzy od lat mieszkają we Francji, Niemczech i innych krajach. Będzie okazja do przypomnienia sobie czasów największych sukcesów polskiego rugby - komentuje Wiejski. Mecz Polska - Europa odbędzie się 9 września o godz. 18. Bilety są już dostępne w serwisie www.kupbilet.pl w cenie 20 zł normalne i 10 zł ulgowe. (dzienniklodzki.pl)


Trio z RPA doda wartości mistrzom Polski!
BUDOWLANI SA. ŁÓDŹ

Mistrzowie Polski rugbyści Master Pharm Budowlani stawiają na zawodników z Republiki Południowej Afryki. Zaaklimatyzował się już w Łodzi świetnie kopiący piłkę między słupy bramki, lider najskuteczniejszych graczy ekstraligi Paul Walters. Teraz będzie miał w zespole dwóch rodaków.. Do sprowadzenia zawodnika z formacji młyna Wietesse Johannesa Botesa przekonał łodzian trener kadry pochodzący z RPA Blikkies Groenewald. W Lechii sprawdził się inny graczy młyna Wilhelmus Augustinus Staphorst. Teraz przeszedł do łódzkiego teamu. W drugą stronę powędrował Eduard Vertyletsky. Pojedynek tych dwóch zawodników będzie dodatkowym smaczkiem łódzko gdańskiej konfrontacji.

Swojego zadowolenia nie kryje Paul Walters: Fajnie mieć obok siebie rodaków. Człowiek czuje się raźniej. Nie sprowadzaliśmy ludzi w ciemno, tylko na konkretne pozycje twierdzi prezes Budowlanych SA Krzysztof Serafin. Wpisują się w nasze taktyczne rozwiązania, są w stanie wnieść coś nowego, pozytywnego do zespołu. Mamy silny, stabilny skład, z mocnymi zmiennikami. Przy ekspresowym tempie jakie nabierze ekstraliga, to może okazać się decydujące.

Naszym celem jest obrona mistrzowskiego tytułu mówi z przekonaniem trener Przemysław Szyburski. A drugi szkoleniowiec Krzysztof Szulc najgroźniejszych rywali upatruje w drużynach Ogniwa Sopot i Pogoni Siedlce. Oba teamy się wzmocniły i będą bardzo groźne. Wielką motywację do dalszej wytężonej pracy była nagroda urzędu miasta Łodzi za zdobycie mistrzowskiego tytułu. Przyznane 150 tysięcy złotych zostało podzielone na drużynę. Zespół wyjeżdża na zgrupowanie do Nieborowa, zagra sparing ze Skrą Warszawa. (Express Ilustrowany)

Strona 1 z 169 1 2 3 4 > >>
Archiwum zdjęć.
- ARCHIWUM - RUGBY -
--------------------------------
Galerie Zdjęć - Seniorzy
--------------------------------
- Album - 07/08/09
- Album - 2009/2010
- Album - 2010/2011
- Album - 2011/2012
- Album - 2012/2013
- Album - 2013/2014
- Album - 2015/16/17
--------------------------------
Galeria Zdjęć - Mini-Żacy - Żacy - Młodzik - Kadeci - Juniorzy
--------------------------------
- Sezon 2008/2009
- Sezon 2009/2010
- Sezon 2010/2011
- Sezon 2011/2012
- Sezon 2012/2013
- Sezon 2013/2014
- Sezon 2015/16/17
--------------------------------
Galerie Zdjęć Kibiców
--------------------------------
- Foto-Mini Liga Tag 09
- Foto-Wizyta w klubie rugby
- Foto-"Wielki mecz"
- Zwycięzcy RTDiM 08/09
- Foto- Mini Żacy Mosina 09
- Foto-Reprezentacja
- MINI LIGA TAG RUGBY
- Foto-Turniej w Sochaczewie
- Foto-Sopot II
- Foto-M.L.T.R-14.12.2009
- Foto-Gramy dla Tygrysa
- Bawimy się z rugby 2010
- Rugbyriada 2 - 2010
- Rugbyriada 2
- Dźwirzyno 2010
- Walia w Spale 07.2011
--------------------------------
Inne zdjęcia z meczy
--------------------------------
- BBRC - Frogs W-wa
- Atomówki-RC Częstochowa
- BBRC Łódź-RC Częstochowa
- ŁÓDŹ SEVENS CUP -9.10.2011
- BBRC - Pogoń Siedlce
- BBRC - Ogniwo Sopot
- Różne zdjęcia
- II liga BBRC-Częstochowa
- Seven Cup Łódź 6.10.2012
- Seven Cup Łódź 7.10.2012
Panel boczny na stronę.
Czat kibiców rugby bez rejestracji.
Zanim napiszesz przeczytaj Regulamin Czatu.

Ekstraliga- 2017
Ekstraliga 2017 M. P.
1. Budowlani SA Łódź 939
2.  Pogoń Siedlce 938
3. Ogniwo Sopot 936
4. Arka Gdynia 921
5. Lechia Gdańsk 920
6. Budowlani Lublin 915
7. Juvenia Kraków 96
8. KS Budowlani Łódź 90
Powered by v6.01.6 © 2003-2005
Chalet by:
1585031 Unikalnych wizyt    

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie